1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Skype’tan rakiplerine gözdağı veren güncellemeler!

Skype’tan rakiplerine gözdağı veren güncellemeler!

Videolu görüşme programlarının ilklerinden olan Skype, Kullanıcı dostu deneyimlerle Kullanıcılarını elinde tutmaya çalışıyor. Microsoft’un son olarak Skype Kullanıcılarının mobil ekranlarını paylaşmalarına izin vermeyi planladığı ortaya çıktı. Skype güncelleme planlarıyla rakiplerine karşı ‘ben de buradayım’ diyor.

Skype güncelleme ile güçleniyor!

Android ve iOS için Skype programını kullananlar artık ekranlarını birbiri ile paylaşabilecek. Böylece bilhassa iş görüşmeleri de daha verimli hale gelecek. Skype görüşmelerinin önemli bir kısmının profesyonel görüşmeler olduğunu düşünecek olursak bu güncellemenin çok önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdilik henüz beta aşamasında olan özellik ilerleyen zamanda bütün Kullanıcılara sunulacak.

skype-rakiplerine-gozdagi-veren-guncellemeler-bir-portal-2

Microsoft daha önce de Skype’taki görüntülü görüşmelerdeki 25 olan Katılımcı sayısını 50’ye çıkarmıştı. Mart ayının başlarında beta olarak sunulan yenilik hızlıca bütün Kullanıcılara ulaşmıştı. Bunun ışığında yeni güncellemenin de hızlıca yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Microsoft, Skype hakkında yaptığı güncellemelerle rakip video görüşme programlarına karşı da önemli faydalar kazanmış oluyor. Uygulama böylelikle rakiplerine karşı girdiği oyunda varlığının ne kadar kuvvetli olduğunu hatırlatıyor. Uygulama ilaveten, görüşmeye katılan kişilere, şahsi ya da grup olarak uyarı göndermeye de izin verecek.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen