İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Sınırlı sayıda üretilecek Zenfone 6 modeli duyuruldu!

Sınırlı sayıda üretilecek Zenfone 6 modeli duyuruldu!

sinirli-sayida-uretilecek-zenfone-6

Asus geçtiğimiz günlerde Zenfone serisinin en yeni modeli Zenfone 6‘yı tanıttı. Güçlü teknik özellikleri ve farklı kamera mekanizması ile dikkatleri çeken model, tasarım konusunda da oldukça iddialı bir duruş sergiliyor. Geçtiğimiz saatlerde yeni modelin sınırlı sayıda üretilecek özel bir sürümü tanıtıldı.

İlgili Yazı

2000 TL ve Altı Bütçeyle Alınabilecek En İyi 10 Akıllı Telefon

Sınırlı sayıda üretilecek Asus Zenfone 6 Edition 30 duyuruldu!

Asus, Zenfone serisine ait modelleri tanıtırken genellikle birkaç farklı modelin tanıtımını yapmaktaydı. Örneğin Zenfone 5 serisi Zenfone 5, Zenfone 5Z ve Zenfone 5 Max modellerinden oluşmakta. Bu sene yapılan aktivitede tek modelin tanıtılması ise dikkat çeken diğer bir detay olmuştu. Asus bu yargılarımızı kırdı ve Zenfone 6 modelinin daha güçlü özelliklere sahip, sınırlı sayıda üretilecek versiyonunun duyurusunu yaptı.

sinirli-sayida-üretilecek-zenfone-6-sürümü

Computex 2019 etkinliğinde duyurulan Edition 30, Asus’un otuzuncu yılını kutlamak için oluşturduğu özel bir versiyon. Bu nedenle üretim sayısı kısıtlı tutulacak olan model, sadece üç bin adet üretilecek – aslında otuz bin daha mantıklı olurdu. – Asus tarafından aktarılan bilgilere göre bu modeli satın alan Kullanıcılar bazı ‘VIP avantaklardan yararlanma‘ imkânına sahip olacak. Bununla beraber bu model için 30 aylık özel bir garanti sistemi uygulanacak.

Ayrıca Edition 30, Zenfone 6 modelinin aksine 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile satışa sunulacak. Standart versiyonda ise 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunuyor. Modelin dış dizaynında da küçük bazı oynamalar yapılacak. Bunlar temel hatlardan ziyade desen ve renk gibi konularda geçerli olacak. Ayrıca arka kasada ‘diğer modellerden ayırt edici Edition 30 logosu‘ da bulunacak.

Asus şu an için modele ait fiyat konusu ile ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak birlikte getirdiği bazı ‘özel hizmetlerin‘ ve ‘farklılığın‘ standart versiyona göre önemli fiyat farkları doğurabileceğini düşünebiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen