Seni Çok Bekledim’in Sibel’i Nihan Büyükağaç: Küllerinden doğacak bir kadın izleyeceğizSeni Çok Bekledim'in Sibel'i Nihan Büyükağaç: Küllerinden doğacak bir kadın izleyeceğiz

Star TV’nin yeni dizisi, Seni Çok Bekledim yakında seyircisi ile buluşacak. Dizide Sibel karakterini canlandıracak olan Nihan Büyükağaç; “Sibel küllerinden yeniden doğacak, mücadeleci bir kadın izleyeceğiz” dedi.

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı, yönetmenliğini Şahin Altuğ’un üstlendiği Seni Çok Bekledim, hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla herkesin beğenisini toplayacak. Dizide Sibel karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Nihan Büyükağaç, sette büyük bir uyum yakaladıklarını söyleyerek; “Sete, severek ve isteyerek gitmek önemli. Ekiple birbirimizi çok sevdik. Uzun süredir birlikte çalışıyormuş gibiyiz” dedi.

KÜLLERİNDEN DOĞACAK BİR KADIN

Diziden ve canlandıracağı karakterden bahseden Büyükağaç; “Yaşadığımız bütün denk gelişlerin bir sebebi var. Kararlarımızın, tercihlerimizin… Senaryoda beni en çok etkileyen Sibel’in yıllardır aradığı oğlu için yaşadıkları oldu. Sibel, çok zor bir hayat yaşamış, çok ezilmiş, yanlış kararlar vermiş fakat asıl mücadelesi yeni başlıyor. Küllerinden doğacak bir kadın izleyeceğiz” dedi.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Skala Yapım ve Dnz Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şahin Altuğ yapıyor. Gerçek bir hayat hikayesini konu alan ‘Seni Çok Bekledim’in başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla Seni Çok Bekledim yakında Star’da.

Seni Çok Bekledim’den ilk tanıtımSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.