Seni Çok Bekledim ne zaman başlıyor?Seni Çok Bekledim ne zaman başlıyor?

Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Seni Çok Bekledim’in yayın günü belli oldu. Özel bir tanıtımla yayın günü duyurusu yapılan Seni Çok Bekledim, ilk bölümüyle 29 Ocak Cuma günü saat 20.00’de Star’da…

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Seni Çok Bekledim’in yönetmenliğini Şahin Altuğ üstleniyor. Skala Yapım ve DNZ Film imzalı ‘Seni Çok Bekledim’, her Cuma seyircisini ekran başına kilitleyecek.

MASAL TADINDA BİR AŞK

Hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana getirecek olan Seni Çok Bekledim, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

OYUNCU KADROSU

Güçlü oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yanı sıra; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar rol alıyor.

MERAK UYANDIRAN AFİŞ

Seni Çok Bekledim, yayınlanan tanıtımlarıyla olduğu kadar, afişiyle de merak uyandırdı. Özcan deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun fotoğraflarının birleşmesinden oluşan afiş, büyük merak uyandırdı.

Seni Çok Bekledim 1. bölüm 3. fragmanKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.