Seni Çok Bekledim 4. yeni bölüm fotoğraflarıSeni Çok Bekledim 4. yeni bölüm fotoğrafları

Seni Çok Bekledim, 4. yeni bölümüyle 19 Şubat Cuma günü Star’da ekrana gelecek. Seni Çok Bekledim yeni bölümde, sonunda Selo ve Erol intikam anı için karşı karşıya geldiklerinde Kadir Selo’yu durdurabilecek mi? İşte Seni Çok Bekledim 4. bölüm konusu ve fotoğrafları…

Star’ın yeni dizisi Seni Çok Bekledim, 4. yeni bölümüyle 19 Şubat Cuma günü ekrana gelecek.
YENİ BÖLÜM KONUSU
Zahide’nin başına gelen trajedi iki aileyi de perişan eder. Bir yanda Erol’u bu işten kurtarmaya çalışan Cemal ve Mihre, diğer yanda karısının intikamını almak isteyen Selo vardır. Kadir, Erol’un bu ölümle bir ilgisinin olup olmadığını araştırırken Selo’nun da bu yöndeki şüpheleri giderek artar.
Ayliz’in Serkan’la yaşadıklarından sonra onu bir an bile yalnız bırakmayan Kadir, Ayliz’i babasını bulma konusunda destekler.
Sonunda Selo ve Erol intikam anı için karşı karşıya geldiklerinde Kadir Selo’yu durdurabilecek mi?
Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un yaptığı dizinin senaryosunu Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu yazıyor. Dizinin dev oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yanı sıra; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar rol alıyor.
Erzincan, Katar ve İstanbul sahneleri ile ekranda görsel şölen sunacak olan dizi, Kadir (Özcan Deniz) ve Ayliz’in  (İrem Helvacıoğlu) tutku dolu aşkını ekrana getiriyor.
Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaştığı Seni Çok Bekledim 4. bölümüyle 19 Şubat Cuma saat 20.00’de Star’da…
SENİ ÇOK BEKLEDİM 4. BÖLÜM FRAGMANI (TIKLA İZLE)Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.