Selena Gomez: Sosyal medya devleri kötülükten para kazanıyorSelena Gomez: Sosyal medya devleri kötülükten para kazanıyor

Sosyal medyayı en iyi kullanan ünlüler arasında gösterilen Selena Gomez, ABD’de 6 Ocak’ta Başkan Donald Trump yanlılarının Kongre’yi basması olayında “Sosyal medya devlerinin Amerikan halkını yüzüstü bıraktığını” söyledi.

Üç yıl boyunca Instagram’ın en çok takipçisi olan ünlüsü ünvanını taşıyan ancak daha sonra sosyal medya hakkında eleştirilerde bulunan ve farkındalık çağrılarını yapan Selena Gomez eleştirilerine devam ediyor.

“ÖNLEMELERİ GEREKİYOR”

Associated Press’e (AP) konuşan ABD’li şarkıcı, sosyal medyanın “Kötülükten para kazandığını” iddia etti. Selena Gomez, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya devlerinin ve teknoloji şirketlerinin yanlış bilgilerin yayılmasını önlemesi gerektiğini belirtti.

“YALANLARA İZİN VERİYOR”

28 yaşındaki Gomez, Facebook’un aşılar, corona virüs ve ABD seçimleri hakkında tehlikeli yalanlara izin vermeye devam ettiğini, Neo Nazi gruplarının ise Instagram üzerinden ırkçı ürünler sattığını sözlerine ekledi.

Akrep 7. yeni bölüm fragmanıKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.