1. Ana Sayfa
  2. +18
  3. Seks Hayatları Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulunmuş 9 Ünlü Çift

Seks Hayatları Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulunmuş 9 Ünlü Çift

İlişkilerini fazla göz önünde yaşamayı sevmeyen ünlü çiftler için, özel yaşantıları ile ilgili imalarda bulunmak adeta bir tabu niteliği taşıyabiliyor. Ama seks hayatları ile ilgili açık konuşmaktan çekinmeyen ve son derece içten ifadelerde bulunan çoğu ünlü çift de mevcut…

Seks hayatları hakkında samimi açıklamalarda bulunmuş alttaki çiftlere bir göz atalım:

1. Pink ve Carey Hart

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 1
“Bazen bir yıl boyunca seks yapmadığınız dönemlerden geçebiliyorsunuz. Bu yatak ölümü mü demek? Bu, her şey bitti anlamına mı geliyor? Beni istiyor mu? Ben onu istiyor mahenk? Tek eşlilik zor iş! Ama üzerinde çalışıyorsunuz ve her şey yeniden eski haline dönüyor.” – Pink (The Guardian, Ekim 2017)

2. Alana Mayo ve Lena Waithe

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 2

“Ön sevişmenin oldukça önemli olduğuna inanıyorum. Kulağa biraz klişe gelecek ama, kız arkadaşım ve ben beraber yaşıyoruz ve programım vasıtası ile kız arkadaşım ofise giderken ben çoğunlukla evde oluyorum. Bu yüzden, O eve geldiğinde evi temiz bulması için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Bu, ön sevişmemizin büyük bir parçası: Kız arkadaşımın temiz bir eve gelmesi ve kendini iyi hissetmesi. Bu gerçekten önemli. İnsanlar cinselliğin sadece insanlar çıplak kaldıklarında başladığını düşünür, yalnız cinsellik, eşiniz eve geldiği zaman onun kendisini iyi ve mutlu hissetmesini sağlayacak şeyler yapmaktan da geçer.”- Waithe (Refinery 29, Şubat 2016)

3. Will Smith ve Jada Pinkett Smith

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 3
“Üç çocuğunuz olduğunda, fırsatlar oluştukça onları biçimlendirmek zorundasınız. Bu yıl, limuzinde Akademi Ödülleri’ne giderken, Will bana beni deli edecek bir biçimde bakmaya başladı. Tutkuyla öpüşmeye başladık. Fazla ayrıntıya girmeden söyleyebileceğim tek şey, kırmızı halıyı kaçırdık ve neredeyse suratımdaki tüm makyaj silindi” — Pinkett Smith (Shape, 2009)

4. Olivia Wilde ve Jason Sudeikis

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 4
“Gerçek şu ki, bir saat erken kalkıp koşu bandında yürüdüğüm falan yok. Dünyadaki en iyi egzersiz partnerine sahibim. Ve bu tür bir antrenman için spor salonu üyeliğine de ihtiyacınız yok. ”- Jason Sudeikis (Elle, Temmuz 2013)

5. Kate Upton ve Justin Verlander

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 5
“Maçtan önce seks yok – mutlaka yok. Ayrıca, daha yeni öğrendiğim bir şey, şayet maçta iyi oynarsa, maçtan sonra da seks yok. Çok yorgun oluyor! Bu da benim modumu biraz düşürüyor tabi haliyle…”- Kate Upton (“Watch What Happens Live”, Şubat 2017)

6. Julianne Hough ve Brooks Laich

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 6
“Telefonda seks konusu ile ilgili gerçekten çok kötüyüm. Tam ortasında içimden gülmek geliyor. Bu bir sanat. Bu hususta iyi olan insanları alkışlıyorum. Gelip bana bunu yaparken nasıl ciddi kalınacağını öğretmeleri lazım.” – Julianne Hough (Cosmopolitan, Şubat 2016)

7. Meghan Trainor and Daryl Sabara

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 7
“Daha önce erkeklerin yanısıra kendimi hiç seksi hissetmemiştim. Daryl ile tanışana kadar, kimse yatak odasında vücudumu beğendiklerini yüksek sesle ifade etmemişti. Daryl ise saplantılı bir biçimde vücudumun her kıvrımını çok seviyor.” – Meghan Trainor (Cosmopolitan, Mayıs 2017)

8. Kristen Bell ve Dax Shepherd

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 8
“Bence olaya heyecan katmamıza gerek yok. Henüz deri oyuncaklar ve türevlerinin yardımına pek ihtiyacımız olmadı. Hala son derece fonksiyonelim.” — Dax Shepherd (People, Mart 2019)

9. Melissa Etheridge ve Linda Wallem

cinsellik-hakkında-samimi-açıklamalarda-bulunmuş-9-ünlü-çift-bir-portal 9
“50lerimde seks mutlaka daha iyi! Gerçekten, kendimi daha sağlıklı hissediyorum ve kendimi sevdiğim için de daha farklı bir insan tipini çekiyorum.” — Melissa Etheridge (AARP, Ekim/Kasım 2014)

Kaynak: 1

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen