Sefirin Kızı 34. bölüm fotoğraflarıSefirin Kızı 34. bölüm fotoğrafları

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Star’ın sevilen dizisi, ‘Sefirin Kızı’ her pazartesi izleyici ile buluşuyor. Dizinin 34. bölüm yeni kareleri yayınlandı.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı “Sefirin Kızı”nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandırıyor.
Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem, Zerrin Sümer ve Deniz Işık’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri Ege’de yapılıyor.
Yönetmenliğini  Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu ise A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor.
34. BÖLÜM KONUSU
Gediz, Sancar için katil olmayı göze almıştır. Bu iki sadıç arasında bir şeyleri tamir edecek mi yoksa artık ortada tamir edecek bir şey kalmadı mı? Sancar, Gediz’i affedecek mi?
Peki Gediz’in Sancar’ın canı için feda ettiği Sahra, Gediz’i affedecek mi?
Öte yandan, Kahraman’ın sorduğu “Bundan sonra özgür bir yarıcının oğlu mu olacaksın yoksa mapus bir Sancar Efe mi?” sorusuna Sancar’ın cevabı nettir; “Mapus bir Sancar Efe”.
Ancak Nare’nin de cevabı nettir; “Özgür bir yarıcının oğlu.”
İki sevdalının mücadelesini hangisi kazanacak?
Birbirleriyle giriştikleri bu kıran kırana mücadele, onları hiç tahmin etmedikleri bir sona mı taşıyacak?Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.