İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Sea of Thieves oyununa önemli yenilikler!

Sea of Thieves oyununa önemli yenilikler!

sea-of-thieves-oyununa-buyuk-guncelleme1-bir-portal-min

Sea of Thieves çıkalı bir yıldan fazla süre oldu. Kimi kullanıcı oyunu çok beğenip, korsan oyunundan büyük zevk alırken kimi ise oyunun içerik azlığından şikayetçiydi. Oyunun geliştiricisi Rare, yıldönümü güncellemesi ile içerik konusu ile ilgili şikayetçi olanları mutlu edeceğe benziyor. Oyuna Tall Tales: Gold Shores isimli bir hikaye modu ve Arena isimli PvP modu eklenecek.

İlgili Yazı

MSI’ın yeni oyun canavarı ortaya çıktı!

Sea of Thieves için iki yeni mod!

Arena, daha ufak ve farklı alanlarda beş takımdan oluşan rekabetçi bir mod olarak karşımıza gelecek. Her maç 24 dakika sürecek. Maçların başında her takım aynı hazine haritalarını alacak ve hepsi hazineyi bulmak için yarışacak. Diğer kullanıcıları oyun dışı etmek ve gemilerini batırmak size bir miktar gümüş olarak geri dönecek.

sea-of-thieves-oyununa-buyuk-guncelleme-bir-portal-min

Tall Tales modu ise, Sea of Thieves için hikayeli oynanış isteyenler için geliyor. Oyun her zamanki Dünyasında geçecek ama oyuna (şimdiye kadar ki en büyüğü olacak) yeni bir harita daha eklenecek. Modda birçok bulmaca ve hazine keşifleri olacak. Bu modla beraber yeni düşman tipleri, yeni yeteneklere sahip eşyalar ve yeni balıkçılık ve pişirme mekaniği de oyuna eklenecek.

Sea of Thieves yıldönümü güncellemesi 30 Nisan’da ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyunu henüz almadıysanız ve oynamak istiyorsanız Microsoft Store ve Xbox Store üzerinden oyuna erişebilirsiniz.

İlgili Yazı

En Fazla Bütçeye Sahip 10 Oyun

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Oyun Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen