İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Samsung’un yeni 25W hızlı şarj cihazı ortaya çıktı!

Samsung’un yeni 25W hızlı şarj cihazı ortaya çıktı!

Samsung’un Galaxy S10 5G ve Galaxy A70 modelleri 25 W kablolu hızlı şarj desteğine sahip ilk akıllı Telefonlar oldu. Galaxy S10, S10 Plus ve S10e modelleri ise uzun süredir kullanılmakta olan 15W hızlı şarj ile yoluna devam ediyor. Şimdide samsung 25w hızlı şarj cihazı ortaya çıkarıyor.

Her iki Telefon ile beraber verilen hızlı şarj cihazı ortaya çıktı. Samsung’un EP-TA800 model numarasına sahip olan yeni şarj cihazını Telefonlara bağlanmak için her iki tarafı USB-C olan bir kabloya ihtiyaç duyuluyor.

İlgili Yazı

4G teknolojisinde tam 36 açık bulundu!

Samsung 25W hızlı şarj cihazı ortaya çıktı!

Tabi, bu kablo kutudan çıkıyor. Bu sayede günümüzde Macbook’tan yeni nesil Telefonlara kadar bütün cihazlarda standartlaşmaya başlayan USB-C portu vasıtası ile onlarca farklı cihazı bu adaptör ile şarj edebiliyorsunuz.

samsung-ep-ta800-sarj-cihazi-bir-portal

Yeni şarj cihazı, Telefon Dünyasında sızıntıları ile tanınmış Ice Universe tarafından paylaşıldı. Dikkat çeken ise cihazın Galaxy A90‘da ve güncelleme sunulması durumunda standart Galaxy S10‘larda kullanılabileceğinin belirtilmesi oldu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen

Yorumlar (1)

  1. Samsungun böyle bi şarj aletine gerçekten ihtiyacı var çünkü hayatımda gördüğüm en kısa şarj ömürlü bir marka.. belkide böyle şarjlar çıkartmak için uğraşacağına, malının batarya ömrünü uzun süreli olacak şekilde üretmeyi denese.