1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung’dan kablosuz ekran yansıtma için patent!

Samsung’dan kablosuz ekran yansıtma için patent!

samsung-dex-ile-kablosuz-ekran-yansıtma-dönemi

Samsung DeX ile ilk olarak Galaxy S8+ serisinde kullanıcılara telefonlarını bir bilgisayarmışçasına kullanma olanağı sağladı. Yeni gelen bilgilere göre ise Samsung DeX ile kablosuz ekran yansıtma dönemi başlıyor!

İlgili Yazı

Dünyanın ilk Kablosuz Saç Kurutma Makinesi: Volo Go

Samsung DeX ile kablosuz ekran yansıtma dönemi geliyor!

Samsung her yıl Telefonunuzun doğru donanıma sahip olmanız koşuluyla bir masaüstü kuruluma genişletmenize imkân tanıyan DeX platformunu son derece geliştiriyor. Galaxy S8 serisi ile ilk DeX istasyonunu piyasaya sundu. Ardından Galaxy S9 ailesi ile beraber gelen daha ince bir sürüm de Kullanıcılara sunuldu.

Geçen yıl Note 9, bütün DeX deneyimini bir USBC ve HDMI kablosuyla çalıştırma yeteneğiyle beraber geldi. Ve şimdi Samsung, bütün DeX deneyimini kablosuz olarak geliştirmeyi düşünüyor.

samsung-dex-ile-kablosuz-ekran-yansıtma-dönemi-2

Bu, gelecekteki Samsung telefon ve tabletlerin, tüm DeX deneyimini herhangi bir istasyona veya kablolara ihtiyaç duymadan çalıştırabileleceği anlamına geliyor.

Dün şirket, DeX Live adı için Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne patent başvurusunda bulundu. Samsung’un bu projeyi farklı bir marka olarak kullanması bekleniyor. Şirketin Galaxy Note 10 ile yeni kablosuz DeX deneyimini kullanıcılara sunması da muhtemel görünüyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen