1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung, Yanlışlıkla Katlanabilir Akıllı Telefonunun Tanıtım Videosunu Yayınladı

Samsung, Yanlışlıkla Katlanabilir Akıllı Telefonunun Tanıtım Videosunu Yayınladı

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu amacıyla Ice Universe, Evan Blass gibi isimlerden sızıntılar beklerken bu seferki sızıntı şirketin kendisinden geldi. Samsung Vietnam, katlanabilir akıllı telefonun tanıtım videosunu ‘kısa süreliğine‘ yayınladı.
Samsung Vietnam, şirketin merakla beklenilen katlanabilir akıllı telefonu amacıyla resmi YouTube kanalına kısa bir tanıtım videosu yükledi. Ancak video ‘yanlışlıkla’ plan edilen tarihten evvelce yayınlanmış olacak Samsung Vietnam videoyu kısa sürede yayından kaldırdı. Ancak video, kaldırılmadan önce oldukça kaydedilmişti bile.
Samsung’un katlanabilir akıllı telefonunda kullanacağı Infinity Flex isimli ekranı Kasım ayında düzenlenen SDC 2018’de görmüştük. Ancak konferans esnasında gösterilen prototip o kadar kötü bir dizayna sahipti ki birtakım kullanıcıların katlanabilir akıllı telefon konusu ile ilgili heyecanı bir oran azalmıştı. Ancak bu video, heyecanı tekrar alevlendirebilir.

samsung-katlanabilir-telefon-bir-portal
Yukarıdaki görselde de görmüş olduğunu gibi Samsung, katlanabilir akıllı telefonun dizaynını çok ciddi şekilde iyileştirmiş durumda. Cihaz, SDC’de gösterilen prototipine göre çok daha ince ve şık dizayn hatlarına sahip. Hem de cihazın gerisinde tespit edilen ufak ekran, tam ekranla değiştirilmiş durumda.
Ne yazık ki Samsung’un katlanabilir akıllı telefonunun sahip olacağı özellikleri, hem de ismini bilmiyoruz. Ancak söylentilere göre Güney Koreli teknoloji devi 20 Şubat’taki Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 ailesi ile beraber katlanabilir akıllı telefonunu da resmi olarak tanıtacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen