1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Samsung, Yanlışlıkla Galaxy A Serisinin Detaylarını Paylaştı

Samsung, Yanlışlıkla Galaxy A Serisinin Detaylarını Paylaştı

Galaxy A serisinin duyurulan iki modeline yeni modellerin de eşlik edeceği ortaya çıktı. Yenilenen Galaxy A serisine A20e, A40 ve A90 da dahil olacak.

Geçtiğimiz ay Samsung, Galaxy A serisinin yenilenme dönemini başlatmak adına A30 ve A50‘yi duyurmuştu. Bu iki akıllı telefonun duyurulmasıyla beraber toplamda en az üç adet A serisi akıllı telefonun karşımıza çıkacağı konuşuluyordu. Samsung‘un web sitesindeki bir açık bu konuşmaları doğruladı.

Galaxy A30 ve A50‘nin sonrasında onlarla beraber en az üç model olacağı bekleniyordu yalnız çok daha fazlasıyla karşı karşıya kalacağız. GalaxyClub’ın haberine göre, Samsung’un İngiltere sitesinde ortaya çıkan bir açık, üç yeni A serisi modelin var olduğunu doğruladı.

samsung-galaxy-A30-bir-portal

Ortaya çıkan bütün ayrıntıların doğru olduğu varsayılıyor. Bahsi geçen bu üç yeni model Galaxy A20e, Galaxy A40 ve Galaxy A90‘dan oluşuyor. Üstelik bütün bu A serisi telefonların 2019 yılı içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Serinin en ucuz telefonu olması beklenen Galaxy A20e’nin A20‘nin daha ufak ve daha makul modeli olacağı düşünülüyor. Buna ek olarak, Galaxy A40‘ın 6,4 inçlik AMOLED FHD+ ekrana sahip olduğu ve Exynos 9610 İşlemciyle çalıştığı ortaya çıkan ayrıntılar arasında yer alıyor. Yeni A serisi üyelerinin ne zaman raflarda olacağı henüz belli değil fakat bu yıl içinde olacağı net.

Samsung, Galaxy S10 modelinin de birkaç sürümünü çıkartarak bu yıl son derece yoğun çalıştığını herkese kanıtladı. Bu cihazlara bir de katlanabilir telefonun eklendiğini düşünecek olursak Samsung‘un işi epey zor.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen