1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Samsung, Space Monitörünü Tanıttı, İşte Özellikleri

Samsung, Space Monitörünü Tanıttı, İşte Özellikleri

Samsung-Space-Monitör-bir-portal-min

Samsung Electronics, tüketicilerin işlerini daha rahat halletmelerine yardımcı olmak için tasarım ve işlevselliği bir araya getiren Space monitörünü tanıttı.

Samsung Space Monitor, Kullanıcıların etrafındakiler yerine ekrandakilere odaklanması için şık dizayn ve fonksiyonellikten faydalanıyor. Üründe alandan tasarruf sağlayan, tamamiyle entegre edilmiş kelepçe tipi stant masaya kenetleniyor ve ayarlanabilir yüksekliği ve duvara sıfır dizaynıyla üretkenliği artırmak için masada boş yer kalmasını sağlıyor.

Çerçevesiz dizaynıyla geleceği günümüze taşıyan Samsung Space Monitor estetik görünümünün yanı sıra özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı bir monitör. 27 inç boyutundaki model QHD çözünürlükle detaylı, keskin görüntüler veriyor. 32 inç model ise 4K UHD çözünürlük sunuyor.

Samsung Space Monitor’ü kurmak ve kullanmadığınız zaman ayarlamak çok basit. Yalnızca geri itip duvara karşı düz bir biçimde saklamak mümkün. Kolay kullanışlı ayarlar, girişlere erişim ve gizli kablo yönetim sistemi vasıtası ile Space Monitor, bütün iş istasyonları ve ev ofislerinde dizayn ve işlevi daha iyi hale getiriyor.

Space Monitor’de bulunan stant, ince çerçevenin arkasına saklanabiliyor. Standı kullanırken Space Monitor’ü basitçe çekip duvardan uzaklaştırmak mümkün. Ayrıca masa yüzeyine kadar da alçalabilen ürün, Samsung’un Zero Height Adjustable Stand özelliği vasıtası ile her tür izleme seçimine makul çok yönlü bir kullanım sağlıyor.

Stant sadece rahat kullanım sağlamakla kalmıyor, güç ve HDMI kablolarını kolun içinden geçirerek temiz ve esnek bir görünümle kablo yönetimi problemini daeortadan kaldırıyor. Minimalize edilmiş stant dizaynı, mevcut monitörlerin işgal ettiği ölü alanı yüzde 93 oranında azaltıyor ve çalışma ortamını da yüzde 40 oranında artırıyor.

Samsung Space monitörün 27 inçlik modeli 2.699 TL, 32 inçlik modeli ise 3.349 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla Nisan ayında ülkemizde satışa sunulacak.

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Teknoloji Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen