1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Samsung Galaxy S11 hakkında ilk detaylar geldi!

Samsung Galaxy S11 hakkında ilk detaylar geldi!

samusung-galaxy-s11-ilk-detaylar-1

Samsung geçtiğimiz aylarda tanıttığı Galaxy S10 serisi ile birlikte büyük beğeni toplamıştı. Güçlü teknik özellikleri ve iddialı tasarımıyla dikkatleri çeken seri, toplam üç farklı modelden oluşuyor. Bununla birlikte Samsung’un yeni S serisi hakkında çalışmaya başladığına yönelik yeni sızıntılar da ortaya çıktı. Samsung GalaxyS11 hakkında ilk detaylar geldi!

İlgili Yazı

Samsung Galaxy S10 Çokta Gerekli Olmayan 5 Özelliği

Samsung Galaxy S11 ‘Picasso’ olarak adlandırıldı!

Samsung kendi sistemlerinde Galaxy S8 serisini ‘Star‘, Galaxy S9 serisini ‘Dream‘, Galaxy S10 serisini ise ‘Beyond‘ olarak adlandırmıştı. Bununla beraber şirket üzerinde çalıştığı yeni seriyi ise ‘Picasso‘ olarak adlandırdı. Söylentiler yeni serinin bilhassa dizaynsal anlamda kuvvetli bir izlenim sunacağını gösteriyor.

galaxy-s-11-ozellikleri-2

Daha önceden ortaya çıkan söylentiler, S11 modelinin özellikle kamera tarafında iddialı özelliklerle geleceğini işaret ediyordu. Ayrıca yeni serinin dört farklı modelden oluşacağı da ifade ediliyor. Bunların dışında hakkında hemen hemen hiçbir bilginin bulunmadığı serinin, 2020 yılının ilk ayında tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen