1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy S10 Plus ‘ın Tasarımı ile Ateş Ettiğini Gösteren İki Yeni Fotoğraf

Samsung Galaxy S10 Plus ‘ın Tasarımı ile Ateş Ettiğini Gösteren İki Yeni Fotoğraf

Twitter’da paylaşılan iki yeni Galaxy S10 plus görseli, Samsung ‘un dizayn konusuyla alakalı nasıl gelişme kaydettiğini ve en büyük rakibi Apple ile aradaki farkı nasıl açtığını gösteriyor.

Akıllı telefon endüstrisinin gözü kulağı tanıtılmasına bir aydan kısa vakit kalmış olan Galaxy S10 ailesine dönmüş durumda. Her gün gerçekleşen sızıntılara iki görsel daha eklendi ve Samsung ’un 2019 model premium akıllı telefonu Galaxy S10 plus bir kez daha gün yüzüne çıkmış oldu.

Galaxy S10 serisiyle alakalı daha önce pek çok sızıntı gerçekleştirmiş olan Ice Universe ve Sudhanshu Ambhore’un paylaştığı iki Galaxy S10 plus görseli, daha önceki Galaxy S10 sızıntılarıyla tutarlılık gösteriyor. Bununla beraber iki görsel arasında birtakım kritik farkların bulunması, en azından birinin düzmece görsel olduğunu akıllara getiriyor.

Ice Universe’ün paylaştığı görselde Galaxy S10 plus ’ta nerdeyse hiç yan çerçeve bulunmadığını görüyoruz. Buna rağmen aygıtın oran olarak kalın alt ve üst çerçeveleri bulunuyor. Çift ön kamera ekranın sağ üst köşesinde bulunuyor. Bu amaçla şarj ve hücresel veri ikonları bir miktar sola kaymış durumda.

Sudhanshu Ambhore’un paylaştığı görselde ise aygıtın daha kalın yan çerçeveleri ama daha ince üst ve alt çerçeveleri bulunuyor. Dahası, Sudhanshu Ambhore’un’un paylaştığı görselde ekranın sol üst köşesinde tespit edilen saat göstergesinin, şarj ikonları ile simetrik olacak şekilde ekranın ortasına kaydırıldığını görüyoruz.

Hangi fotoğrafın gerçek, hangi fotoğrafın photoshop ürünü bulunduğunu ne yazık ki bilmiyoruz ama Sudhanshu Ambhore’un paylaştığı görseldeki aygıt bir oran daha gerçeğe yakın görünüyor. Cihazın nihai dizaynını görmek amacıyla 20 Şubat’ta gerçekleşecek Galaxy Unpacked etkinliğine kadar beklemeniz gerekiyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen