1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Samsung Galaxy S10+’ın Böbreği Bile Sattırabilir
Trendlerdeki Yazı

Samsung Galaxy S10+’ın Böbreği Bile Sattırabilir

Tanıtımına sayılı günler kalan Galaxy S10 serisi hakkında sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de, 12 GB RAM‘lı Galaxy S10 Plus fiyatı ortaya çıktı!

Xiaomi Mi 9 AnTuTu puanı ile dikkat çekiyor! Xiaomi Mi 9 AnTuTu puanı ile dikkat çekiyor!
Tanıtımına oldukça az bir süre kalan Xiaomi Mi 9 hakkında görülmemiş ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdi de, Xiaomi Mi 9 AnTuTu puanı ile bizleri karşılıyor!

12 GB RAM’lı Galaxy S10 Plus fiyatı belli oldu!

Teknoloji basının güvenilir kaynaklarından biri olan Evan Blass çok önemli bir sızıntıya imza attı. Evan Blass‘ın yapmış olduğu sızıntı ile birlikte dudak uçuklatan Galaxy S10 Plus fiyatı gözler önüne serildi.

Günümüzdeki çoğu amiral gemisi akıllı telefonun fiyatı 1000 dolar seviyesine ulaşmış vaziyette. Söz konusu bu vaziyetten kaynaklı çoğu akıllı telefon oyuncusı şikayetçi olsa da, önümüzdeki dönemde piyasaya sunulacak olan çoğu amiral gemisinin fiyatının 1000 ila 1500 dolar arasında olacağını görmekteyiz.

Bugün ise, Evan Blass söz konusu bu vaziyetu bir kez daha ortaya çıkardı. Blass‘ın yapmış olduğu sızıntıyla birlikte, 12 GB RAM’a ve 1 TB bellekya sahip olan Galaxy S10 Plus modelinin aşağı yukarı olarak 1500 dolardan satışa sunulacağı ortaya çıktı.

galaxys10-bir-portal

Samsung Galaxy S10 Plus fiyatı

Şu zamana kadar piyasaya sunulacak olan en pahalı Samsung telefon olacak olan 12 GB RAM’lı S10 Plus‘ın fiyatı tabiri caizse dudak uçuklatıyor.

Tabi, şimdilik söz konusu bu vaziyet ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, önceden yapılan sızıntıları da göz önünde bulunduracak olursak, söz konusu bu modelin 1300 ila 1500 dolardan satışa sunulacağını tahmin etmekteyiz.

Samsung özellikle tasarım ve kamera konularında Galaxy S10 ailesinde çok ciddi iyileştirmeler gerçekleştirdiğini biliyoruz. Ancak Çin’de 10.000,00 Yuan fiyat etiketine sahip olan bir cihaz Türkiye’de ‘vergiler hariç’ 7.800 TL fiyat etiketine sahip olacaktır ki vergilerle birlikte fiyatın 10.000 TL barajını aşması pekala mümkün. Böylesine yüksek fiyat etiketine sahip bir modelin ne kadar tanınan olacağı ise Samsung’un düşünmesi gereken bir konu.

İlgili Yazı

Xiaomi Mi 9 Rekora Doymuyor

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen