1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Esneyebilen Telefonlar Üretmeyi planlıyor
Trendlerdeki Yazı

Samsung Esneyebilen Telefonlar Üretmeyi planlıyor

MWC 2019 etkinliğine Galaxy Fold ile damgasını vuran Samsung, yeni açıklamasıyla sektörü şaşırtmaya devam ediyor.
Mekanik olarak bütün zorlukların üstesinden gelerek, 8 yıllık bir çalışmanın sonunda bu ay katlanabilir telefonu Galaxy Fold’u tanıtan Samsung, esneyebilen ve sarılabilen akıllı telefonlar da üretmek istediğini duyurdu.

İlgili Yazı

Energizer Katlanabilir Telefonunu Tanıttı!

samsung-esneyebilen-telefonlar-bir-portal

Samsung’un yapay zekadan sorumlu başkan yardımcısı Eui-suk Chung, katlanabilir akıllı telefonun ortaya ihraç edilmesinin mekanik anlamda büyük bir girişim olduğunu açıkladı. MWC 2019’da konuşan Chung, “Birden çok biçimde katlanabilen akıllı telefonlar üretmek olasılıklar dahilinde yer alıyor. Galaxy Fold’dan bir sonraki adımımız için heyecanlıyız. Samsung, oyuncuların taleplerine göre yeni katlanabilir telefonlar üretmeye hazır” dedi.

İlgili Yazı

Samsung Galaxy M30 tanıtıldı! İşte özellikleri!


Katlanabilir akıllı telefonların tam anlamıyla ortaya çıkartılması tam 8 yıl sürdü. Bu süre ve Chung’ın açıklamaları göz önüne alındığında geçen yıllara değdiğini söyleyebiliriz. Farklı biçimlerde katlanabilir telefonlar konusu ile ilgili yeni ipuçları veren Chung, “Cihazlara daha çok mobilite, daha geniş ekranlar ve çoklu kamera kurulumları sığdırabiliriz” diyerek sözlerine devam etti.

MWC 2019’daki tanıtımların sonrasında katlanabilir telefonların geleceği son derece iyi gözüküyor. Fakat telefonlar deneyimlenmeden erken bir yorum yapmak yanlış olacaktır. Henüz katlanabilir telefonların varlığına yeni alışıyorken farklı biçimlerde farklı akıllı telefonlar görmek bütün sektörü şaşırtacaktır.

Kaynak

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen