Salma Hayek, eşiyle para için evlendiği iddialarını yanıtladıSalma Hayek, eşiyle para için evlendiği iddialarını yanıtladı

Salma Hayek, eşi François-Henri Pinault’yla para için evlendiğini öne sürenlere cevap verdi. Hayek, zengin erkeklere ayrımcılık konusuna da değinerek “Biri zengin olduğu için hemen iyi biri olmayabileceği, materyalist, değerleri olmadığı düşünülüyor” dedi.

Hollywood yıldızı Salma Hayek; Pinault, Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga ve Alexander McQueen’in sahibi olan lüks moda grubu Kering’in CEO’su François-Henri Pinault ile evliliği hakkında konuştu.
Dax Shephard’ın Armchair Expert podcast’inin bu haftaki bölümünde konuya değinen Hayek, aynı zamanda müzayede evi Christie, spor giyim markası Puma ve özel tasarım markası Giambattista Valli’nin yanı sıra Kering’e de yatırım yapan holding şirketi Groupe Artémis’in de başkanlığını yürüten eşinin kendisini nasıl çok daha iyi birine dönüştürdüğünü anlattı.
Shephard’ın “Eşinle ilgili kısa bir şey söyleyebilir miyim? Ne kadar hoş, eğlenceli, cömert, sıcak bir adam yahu. Süper de seksi. Dürüst olacağım, onun kim olduğunu bilmiyordum. Tek duyduğum veya bir haber başlığında okuduğum şey gayet zengin bir adamla evlendiğindi. Belki de bu yüzden evlendiğin iddia ediliyor” sorusunu üzarine Hayek şu yanıtı verdi:
Yani sorun şu, fotoğraflarda onun içindeki büyüyü tahmin edemiyorsunuz bile. Beni çok daha iyi biri yaptı, iyi ve sağlıklı biçimde gelişmemi sağladı.
Hayek sözlerine şöyle devam etti: Biliyorsun, onunla evlendiğimde herkes ‘Ah, bu anlaşmalı bir evlilik, parası için evlendi’ demişti. Ben de ‘Aman, neyse ne sürtükler’ dedim. İstediğinizi düşünün.’ Birlikte 15 yıl geçirdik, sevgimiz güçlü. Bir kere bile alınmadım, ‘Aman, neyse ne’ diye düşünüyorum.
Hayek, zengin erkeklere ayrımcılık konusuna da değinerek “Biri zengin olduğu için hemen iyi biri olmayabileceği, materyalist, değerleri olmayan, hatta aptal veya bu zenginliği hak etmeyen biri olabileceği ya da çok para sahibi olabilmek için yanlış şeyler yapmış olduğu düşünülür. Bunların hepsi önyargı ve bu arada ben de bunları duydum” dedibKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.