Rüşvet verdiğini itiraf eden ünlü oyuncu Lori Loughlin iki aylık hapis cezasını tamamladıRüşvet verdiğini itiraf eden ünlü oyuncu Lori Loughlin iki aylık hapis cezasını tamamladı

Kızlarının iyi bir üniversiteye girmesi için rüşvet verdiği ortaya çıkan Full House dizisinin yıldızı Lori Loughlin, iki aylık hapis cezasının ardından cezaevinden çıktı.

CEZAEVİNDEN ÇIKTI
İki kızının Southern California Üniversitesi’ne girebilmesi için 500 bin dolar rüşvet verdiği ortaya çıkan Full House dizisinin yıldızı Lori Loughlin, iki aylık hapis cezasını tamamladı ve serbest bırakıldı.
YÜZÜNÜ ÇÖP POŞETİYLE KAPATTI
Daily Mail’in haberine göre, 56 yaşındaki oyuncu, üniversite kayıt skandalındaki rolü nedeniyle cezasını çektikten sonra dün sabah hapishaneden çıkıp kendisini bekleyen bir minibüse götürülürken, yüzünü, içinde eşyalarının olduğu bir çöp torbasıyla korurken görüldü.
YAN KAPIDAN ÇIKARILDI
30 Ekim’de California’da bir cezaevine giren ünlü yıldız, yaklaşık iki ayın sonunda dün sabah çok erken saatlerde salındı.
Başını kapüşonla örten Loughlin, kendisine eşlik eden bir gardiyanla birlikte hapishanenin genelde fazla kullanılmayan yan kapısından çıkarıldı.
ŞARTLI TAHLİYE
Ünlü oyuncunun şimdi, tahliyesinin şartları olarak, 100 saatlik toplum hizmetini tamamlaması, 150 bin dolar para cezası ödemesi ve iki yıl denetimli serbestlikten yararlanması gerekiyor.
DUYGUSAL KAVUŞMA
People dergisine konuşan bir kaynağa göre, Loughlin, Los Angeles’a geri döndü ve 21 yaşındaki kızı Olivia Jade ile 22 yaşındaki kızı Bella Rose’a ağlayarak kavuştu.
EŞİ HALA HAPİSTE
Loughlin’in moda tasarımcısı eşi Mossimo Giannulli ise halen Santa Barbara yakınlarındaki bir hapishanede beş aylık cezasını çekiyor.
ÖNCE İNKAR, SONRA İTİRAF
Loughlin ve Giannulli, bazı varlıklı ebeveynlerin çocuklarını seçkin üniversitelere sokmak için rüşvetle suçlandığı davanın sanıklarındandı. Çift, mayıs ayında kızlarını Southern California Üniversitesi’ne aldırmak için 500 bin dolar ödediğini itiraf etmişti. Bu itiraf, avukatları aracılığıyla bir yıldır masum olduklarında ısrar eden ve savcıları kendilerine karşı delil uydurmakla suçlayan çift için çarpıcı bir geri dönüş oldu.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.