Rupert Grint ilk üç filmden sonra Harry Potter’ı izlemeyi bıraktığını söylediRupert Grint ilk üç filmden sonra Harry Potter'ı izlemeyi bıraktığını söyledi

Filmin oyuncularından Rupert Grint, sekiz filmlik Harry Potter serisindeki filmlerin çoğunu hiç izlemediğini açıkladı: İlk üçünü muhtemelen galalarda görmüşümdür. Bundan sonra onları izlemeyi bıraktım.

Rupert Grint, Harry Potter serisindeki filmlerin çoğunu hiç izlemediğini açıkladı.
Meşhur fantastik edebiyat uyarlamasında Harry’nin arkadaşı Ron Weasley’i canlandıran oyuncu, başrolleri Daniel Radcliffe ve Emma Watson’la paylaşmıştı.
“İZLEMEYİ BIRAKTIM”
Independent Türkçe’nin haberine göre Variety’ye verdiği yeni röportajda Grint şu açıklamayı yaptı:
“İlk üçünü muhtemelen galalarda görmüşümdür. Bundan sonra onları izlemeyi bıraktım.”
“KIZIMLA İZLEMEK ZORUNDA KALACAĞIM”
Öte yandan 32 yaşındaki oyuncu, filmleri geçen sene doğan kızıyla birlikte “muhtemelen izlemek zorunda kalacağını” söyledi.
Röportajın bir başka yerinde Grint, Harry Potter konulu bir TV dizisinin HBO Max’ta geliştirme aşamasında olduğuna yönelik yeni söylentileri de yanıtladı.
Projeyle ilgili haberler çıktığı sıralar Warner Bros ve HBO Max ortak bir açıklama yayımlayarak “Stüdyoda veya dijital yayın platformunda geliştirme aşamasında olan bir Harry Potter dizisi yok” ifadesini kullanmıştı.
Konuyla ilgili konuşan Grint, şöyle dedi:
“Eğer devam işi gibiyse tuhaf olur. Tuhaf şekilde bu karakterle ilgili epey korumacı hissediyorum.Sahne gösterilerini gördüğümde bile benim için epey garip bir deneyim oldu… Eğer başka bir arkadaş grubu olsaydı sanırım ilginç olabilirdi.”
Grint şu anda M Night Shyamalan’ın Apple TV+ dizisi Servant’ın ikinci sezonunda rol alıyor.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.