İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Ronaldo,Tecavüz İddiaları Yüzünden FIFA 19 Kapağından Kaldırıldı

Ronaldo,Tecavüz İddiaları Yüzünden FIFA 19 Kapağından Kaldırıldı

Video oyun dünyasının PES serisiyle beraber en çok ilgi gören futbol oyunu serisi FIFA 19 tarafından enteresan bir olay yaşandı. Bu yıl oyunun yüzü olarak seçilen Cristiano Ronaldo, oyunun reklam kampanyalarından yavaşça siliniyor. Geçtiğimiz haftalarda oyuncu için ortaya atılan tecavüz iddialarının aslı ispat etmese de, EA Games bu yüzden oyuncuyu yeni cevabım kapağından sildi. Hali hazırda kendisi sezon başında Juventus’a transfer olduğu için son anda oyunun kapağı değiştirilmişti. Ancak yapılan bu hareket, Ronaldo hayranlarını üzdü. Twitter üzerinden paylaşılan yeni kapak için aşağıdaki görsele göz atabilirsiniz.

Ronaldo, tecavüz iddiaları yüzünden FIFA 19 kapağından kaldırıldı

 

 

Ronaldo yerine NeymarDybala ve DeBruyne oyuncularını kullanan EA Games, Ronaldo sayesinde FIFA 19 satışlarını yükseltmişti. Oyuncunun Juventus’a transfer olmasının yanında Şampiyonlar Ligi için takipçilerini heyecanlandırması ve FIFA serisinin Şampiyonlar Ligi lisansını elinde bulundurması, EA Games’i hoşnut ediyordu.

Bakalım Ronaldo, iddialar sonrasında temize çıkarsa EA Games yetkilileri kendisini tekrar oyunun kapağına koyacak mı? Merak ediyoruz. PES karşısında satışlarda öne geçen FIFA serisinin bir sonraki oyunda bizlere neler sunacağı ise merak edilen bir başka konu oldu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen

Yorumlar (1)

  1. ıddaalar asılsız çıkarsa 2 gün sonra özür mesajı yayınlamasınlar da 😀