Rol arkadaşlarından Sabina Toziya’ya veda: Ayaklanman için dua ediyoruzRol arkadaşlarından Sabina Toziya'ya veda: Ayaklanman için dua ediyoruz

Beyninde tümör tespit edilen ve ameliyat olan usta oyuncu Sabina Toziya rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan senaryo gereği ölerek ayrılmak zorunda kaldı. Dizinin oyuncuları Toziya için mesajlar yayınlayarak dua istedi.

Bahadır Özdener”Sabina annemizin sağlığı için dualarınızı talep ediyoruz…”
Oktay Kaynarca”ANNELER ÖLMEZ……. Canım Sabina .. Meslek hayatım boyunca birlikte çalıştığım en değerli oyunculardan biri olduğunu hep söyledim .. Çok şanslıyız ki uzun soluklu bir projede seninle çok güzel şeyler paylaşıp, çok güzel sahnelere hayat verdik.. Gerçekten annemiz olduğun için, gerçekten bize iş disiplininin bir aktör için ne kadar önemli olduğunu gösterdiğin için, azmi çalışmayı sevdirdiğin için, sen olduğun için çok teşekkür ederiz.. Bir an önce iyileş SABİNA…”
Ozan Akbaba”Sabina Toziya. Hayriye ananın gerçek hali. Çok güçlü bir kadın. Fazla tanımadığınız için anlatayım, dünya çapında bir aktrist, fazlaca güzel kalpli, çok zarif bir hanımefendi. Dile kolay; tam 6 senedir birlikte yiyip içiyoruz, iş yapıyoruz, buluşuyoruz. Derya deniz bilgisi, kültürü, aydın görüşü.. Seni çok ama çok seviyor, en yakın zamanda tekrar görmek ve bir an evvel ayaklanman için dua ediyoruz.”
Sanem Çelik”Kıymetlimsin leziz usta, değerli kadın, özel insan”
Yunus Emre Yıldırımer”Canım Sabina’m seni çok seviyoruz”Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.