Robert Pattinson’ın dublörü de corona virüse yakalandıRobert Pattinson'ın dublörü de corona virüse yakalandı

Robert Pattinson’ın başrolde yer aldığı The Batman filminin çekimleri İskoçya’da başlayıp İngiltere’de devam eden çekimleri üçüncü kez corona virüs engeline takıldı.

Matt Reeves’in yönetmen koltuğuna oturduğu Robert Pattinson’ın Batman karakterine hayat verdiği The Batman filmi corona virüs ile mücadele ediyor.
The Batman’in İskoçya’da başlayıh İngiltere’de devam eden çekimleri, filmin yaklaşık dörtte biri tamamlandıktan sonra corona virüs pandemisi yüzünden durduruldu. Setin Amerika’ya taşınacağı öne sürülse de Matt Reeves “Zamanımızı çekimleri inceleyerek ve gelecek çekimleri planlayarak değerlendireceğiz” diyerek iddiaların önüne geçti.
Bir süre sonra yeni normale uygun olarak corona virüs tedbirleri kapsamında tekrar başlayan çekimler bu kez başrol oyuncusu Robert Pattinson’ın corona virüse yakalanmasıyla yarıda kaldı.
Pattinson’ın iyileşmesiyle set ekibi filmi tamamlamaya kararlı olsa da, The Batman çekimleri bu kez İngiliz oyuncunun dublörünün hastalığa yakalanması nedeniyle durduruldu.
Oyuncu kadrosunda Robert Pattinson’ın yanı sıra Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Jayme Lawson, Andy Serkis ve Colin Farrell bulunduğu filmin vizyon tarihi 25 Haziran 2021’den, 4 Mart 2022’ye ertelendi.
The Batman setinden fotoğraflar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.