Rihanna ile ASAP Rocky el ele görüntülendiRihanna ile ASAP Rocky el ele görüntülendi

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna ile bir süredir birlikte olduğu konuşulan ASAP Rocky ilk kez el ele görüntülendi.

Geçtiğimiz aylarda iş insanı Hassan Jameel ile ilişkisini noktalayan şarkıcı Rihanna, aradığı aşkı buldu.
Uzun süredir arkadaş olan Rihanna ve rapçi ASAP Rocky dostluğu aşka dönüştü. Çift, önceki gece el ele objektiflere takıldı.
Rihanna’nın memleketi Barbados’ta görüntülenen ikili, bu yılın başından beri aşk yaşadıklarına dair haberlerle gündeme geliyordu.
Rihanna, ile kendi markası için çalıştığı ASAP Rocky son olarak Şükran Günü haftasında New York’ta gece yürüyüşünden görüntülenmişti.
Çiftin el ele görüntüleri, dedikoduları da doğrulamış oldu.
ASAP ROCKY KİMDİR?Gerçek adıyla Rakim Nakache Mayers veya bilinen sahne adıyla ASAP Rocky (yaygın kullanım şekliyle A$AP Rocky) 8 Ekim 1988 tarihinde doğdu. Amerikan rapçi ve müzik videosu yönetmeni. New York’un Harlem bölgesinde doğup büyüyen ASAP Rocky, adını da aldığı hip hop oluşumu A$AP Mob’un bir üyesidir.2011’de ilk mixtape’i LiveLoveA$AP’i çıkardı ve olumlu geri dönüşler aldı. Ekim 2011’de Sony Music Entertainment ile 3 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı ve LongLiveASAP adındaki ilk stüdyo albümünü 15 Ocak 2013’te çıkardı.ASAP ROCKY ALBÜMLERİLive. Love. ASAP (2011)Long. Live. ASAP (2013)At. Long. Last. ASAP (2015)Testing (2018)Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.