1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Reynmen Derdim Olsun şarkısını yayından kaldırdı!
Trendlerdeki Yazı

Reynmen Derdim Olsun şarkısını yayından kaldırdı!

Derdim Olsun şarkısı ile YouTube Türkiye‘nin rekorunu kıran Reymen, bugün sürpriz bir biçimde 120 milyondan fazla izlenen klibini yayından aldırdık. Bu gelişmenin hemen sonrasında ise, Reynmen Derdim Olsun şarkısını neden kaldırdığını da belirtti.

Reynmen Derdim Olsun şarkısını yayından kaldırdı!
Kanalına uzun bir süre video yüklemedikten sonra, yüklediği video ile YouTube Türkiye‘nin tarihi rekorunu kıran Reynmen, yayınlamış olduğu Derdim Olsun klibini yayından kaldırdığını duyurdu.

 

Söz konusu bu konu ile ilgili bir takım açıklamalarda bulunan ünlü YouTuber açıklamasında; ”Ondan, bundan silindi diyorlar. Şarkıyı ben kaldırdım. 200 milyon dinlenen şarkım da olmasın. Hayatıma mal oldu, derdim oldu. İstemiyorum. Bugün buraya bu şarkıyla gelmedim, yarın da o şarkıyla var olmayız”‘ ifadelerine yer verdi.

Reymen Derdim Olsun parçası ilk günden Aleyna Tilki‘nin elinden bulunan ilk gün izlenme rekorunu kırmayı başarmıştı. Toplamda 120 milyondan fazla izlenen klibi ile adından epey söz ettiren ünlü YouTuber, 18 günde 100 milyon izlenmişti.

Böylece bir rekora daha imza atan ünlü Youtuber bu gelişmenin hemen sonrasında, “Tüm müzik camiasından 100 milyon izlendiğim için özür dilerim. Hem de 18 günde. Şarkıyı sileyim mi ?” açıklamasında bulunmuştu.

reymen-derdim-olsun-sarkisini-yayindan-kaldirdi-bir-portal-2

Peki, siz bu yaşanan olayı nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konu hakkında kanaatlerinizi hemen aşağıda bulunan yorum kısmı üzerinden aktarabilirisiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen