İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Redmi 7, Çin Lansmanından Hemen Önce Geekbench’te Görüldü

Redmi 7, Çin Lansmanından Hemen Önce Geekbench’te Görüldü

Redmi 7, 18 Mart’ta Çin’de yapılacak lansmanının önce Geekbench veritabanında görüldü.
Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, 18 Mart Pazartesi günü Pekin’de özel bir aktivite düzenleyecek ve en son cihazı olan Redmi 7’yi tanıtacak. Redmi 7’nin özellikleri Geekbench veritabanında görünerek lansmandan hemen önce ortaya çıktı.
İlgili Yazı

Xiaomi, “Ucuz Telefon Markası” Olarak Anılmak İstemiyor

Redmi 7’nin listelenmesi bir dizi beklenen ve daha önce açıklanmış olan özellikleri doğrulasa da, kullanılan İşlemci ne yazık ki hala gizemini koruyor. Geekbench, Redmi 7’nin Qualcomm’un Snapdragon 625’e tekabül eden “msm8953” yongasını kullandığını gösteriyor. Önceki belirtiler, Redmi 7’nin biraz daha kuvvetli Snapdragon 632’ye sahip olacağını belirtmişti.
Xiaomi-redmi-7-2-bir-portal
Telefon Geekbench testinde tek çekirdekli kategoride 1.219, çok çekirdekli testte 4.197 puan aldı. Bu puanlar, 4 GB RAM’e sahip bir Redmi 7 varyantına ait ve bu, üst seviye bir modele karşılık geliyor. Ertesi gün resmen ilan edildiğinde Redmi 7, HD+ çözünürlüğüne sahip 6,26 inç ekrana sahip olacak. En üstte 8 megapiksellik bir kamera ile gözyaşı damlası biçimindeki çentik olacak. Arka kısımda bir parmak izi sensörü olacak ve 3.900 mAh bir bataryaya sahip olacak.
Xiaomi-redmi-7-3-bir-portal
Çin pazarı için telefon üç seçenekle piyasaya sürülecek: 16 GB depolama alanlı 2 GB RAM, 32 GB depolama alanlı 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanlı 4 GB RAM. Telefonun, bir müddet sonra diğer pazarlarda yer alması bekleniyor.
İlgili Yazı

Para ile Alınabilecek En İyi 20 Akıllı Telefon

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.
Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen