1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı!

Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı!

Uzun vakittir beklenen Recep İvedik 6 vizyon tarihi sonunda açıklandı. Şubat ayında vizyona girmesi gereken ve merakla beklenen film, ülkemizde yaşanan yayıncılarla yaşanan problemler sebebiyle ertelenmişti. Meraklı bekleyiş Şahan Gökbakar’ın açıklamasıyla son buldu.

recep-ivedik-6-vizyon-tarihi-aciklandi-bir-portal-min

Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı!

Şahan Gökbakar’ın 2005 yılında hazırladığı ve sunmuş olduğu “Dikkat Şahan Çıkabilir” adlı programında bulunan Recep İvedik, 2008 yılında beyaz perdeye taşınmıştı. O günden bugüne Türk sinema tarihinin hem en fazla eleştirilen hem de en fazla izlenen karakterlerinden olmayı başardı.

Serinin merakla beklenen devam filmi içinse merakla beklenen açıklama nihayet geldi. Şubat ayında vizyona girmesi beklenen film, ülkemizdeki yayıncılar ve yapımcılar arasında gerginlik sonrasında ertelenmişti.

recep-ivedik-6-vizyon-tarihi-aciklandi-2-bir-portal-min

Mars Group ile anlaşamayan Çamaşırhane Film bu kez CJ Entertainment Turkey ile anlaştı. Film CJ Entertainment Turkey‘in dağıtımcılığında 8 Kasım 2019 tarihinde Recep İvedik 6 filmini beyaz perdeye çıkacak.

Fenomen karakter Recep İvedik yeni filminde Afrika macerasını bizlere aktarıyor olacak. Çekimler Bursa Karacabey’deki Longoz Ormanları’nda gerçekleştirilecek. Çekimlerde set alanı için aşağı yukarı 100 bin TL harcandığı iddia ediliyor.

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Sinema Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen