İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Rainbow Six: Siege ‘in Yeni Karakteri Tanıtıldı!

Rainbow Six: Siege ‘in Yeni Karakteri Tanıtıldı!

Rainbow Six: Siege ‘in yeni karakterleri Mozzie ve Gridlock için yeni, kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan kısa tanıtım Mozzie ve Gridlock’ın özel becerilerinin ne olduğu gösterilmiyor ancak sağdaki karakterin cüsseli yapısından kalkanı daha kuvvetli, soldaki karakterin ise daha hızlı hareket eden bir karakter olacağı yorumunu yapabiliriz. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Rainbow Six: Siege Operation Burnt Horizon ne vakit çıkacak?

Rainbow Six: Siege’in yeni sezonu yolda. Ancak Ubisoft yeni sezonun ne zaman başlayacağını daha izah etmedi. Yeni sezon 19 Şubatta test2 serverlarında test edilecek. Yeni sezonun 5 Mart 2019da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlanacağı düşünülüyor. Mozzie ve Gridlock SASR azası (Australia’s Special Air Service Regiment ) Biri atak ötekisi ise savunma tarafında gelecek. Savunma tarafındaki Mozzie karakterinin düşmanın dronlarını ele geçirmeye yarayan bir tuzak kullandığı istikametinde sızıntılar var.

Hücum tarafı karakteri Gridlock ise, Nomad’a benzer olarak, bir tuzak kullanıyor ve savunma tarafı kurulan tuzağı bir defa tetiklediğinde, bu aletler düşmanlara zarar verecek ve yakınlardaki bağlaşıkları uyaracak. Tabii bu çıkan haberler yalnızca söylenti karakter tanıtım videolarında her iki karekterin de özelliklerini teferruatlı olarak görebileceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen