1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile yeni silah geldi

PUBG Mobile yeni silah geldi

PUBG Mobile ( tencent games ) için bir süredir konuşulan yeni güncelleme nihayetinde yayınlandı. PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi oyuncularla buluştu. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir silah da eklendi. PUBG Mobile yeni silah ile silahlar çeşitlendi.

PUBG Mobile silahlarına yenileri ekleniyor

PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi yayınlandı. Oyuncular bir süredir beta olarak indirilebilen güncellemeye nihayetinde kavuştu. Yeni Royale Pass 8. Sezonun bir parçası olarak oyun denizcilik temasına büründü. Oyun içinde de denizcilik temalı eşyalar bulunuyor.

Oyun güncel haliyle hem iOS aynı zamanda Android üzerinden indirilebiliyor.

IOS için PUBG Mobile

Android için PUBG Mobile

PUBG Mobil oyunu 0.13.5 güncellemesi ile beraber oyuna PP-19 hafifçe Makineli Tüfek eklendi. Oyuncular artık tam otomatik 53 tane 9 mm mermili şarjörün gücünü deneyimleyebilecek.

Başta da dediğimiz şeklinde yeni sezonda denizcilik sezonu işleniyor. Oyuncular bu sürem, kilidini açtıkları eşyalarda okyanus temasıyla karşılaşacak.

pubg-mobile-yeni-silah-eklendi

PUBG Mobile’a daha önce ekip Ölüm Maçı modu eklenmişti. Bizim de denediğimiz bu moda şimdi Üçüncü Şahıs Perspektifi ekleniyor.

Yeni güncelleme ile oyuncular daha sezgisel olduğu gibi Subscriber BP mağazası, başlık efektleri, sandık adları ve fazlasına yönelik güncelleme ve geliştirmelerden oluşan, tekrar tasarlanmış sezon arayüzünü kullanabilecek.

İçerik güncellemesinin yanında yaz etkinlikleri de duyuruldu. Topluluk üyeleri Royale Pass’in birinci yıldönümünü daha heyecanlı içerikler ve ödüllerle kutlayacak.

Aralarında Alan Walker x PUBG Mobile şarkısı ve oyun içi kaplamaların yer aldığı, ağustosta yeni oyun içi ve mağaza içi eşyalarla tekrar karşımıza çıkacak olan BAPE x PUBG Mobile’ın da bulunmuş olduğu daha fazla yaz etkinlikleri oyuncuları bekliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen