1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile için yeni beta güncellemesi

PUBG Mobile için yeni beta güncellemesi

Mobil oyun dünyasındaki en tanınmış oyunlardan olan PUBG Mobile yapımcısı Tencent her güncelleme ile oyunu farklı hale dönüştürmeye devam ediyor. PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi yayınlandı.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi ile gelen değişiklikler

PUBG Mobile, 50 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile mobil oyun kategorisindeki en tanınmış oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Tencent, yeni özellikler eklemek ve oyunu taze tutmak için güncellemeleri son derece sıklaştırdı. En yeni beta versiyonu olan 0.13.5, HDR kalitesinde yüksek kare hız oranı modu, yeni bir hafif makineli tüfek ve birkaç mevsimsel geliştirme ile karşımıza çıkıyor.

pubg-mobile-0.13.5-beta-güncellemesi-ile-gelen-önemli-değişiklikler-

PUBG Mobile’daki HDR opsiyonu, oyunu daha iyi renkler ve daha yüksek kontrast oranı ile siyahları daha beyaz ve daha canlı hale getiriyor. Yüksek kare hızı modunu HDR ayarıyla kullanılabilir değildi. Fakat yeni güncelleme ile beraber bazı mobil cihazlar için de ikisini aynı anda kullanma seçeneği sunuldu. Etkinleştirmek için Ayarlar> Grafikler‘e gidin ve ‘Kare hızı’ ve ‘Grafikler’ seçeneklerinden cihazınıza gerekli ayarı yapabilirsiniz.

Ayrıca “PP-19” isminde yeni bir hafif makineli tüfek de mobil oyuna katıldı. Bu tüfek 53 mermi kapasitesi ile büyük boy 9 mm’lik bir hafif makineli tüfek. PP-19’un tek atış hasarı 35 ve atış oranı UMP’de elde ettiğimize benzer olarak karşımıza çıkacak.

pubg-mobile-0.13.5-beta-güncellemesi-ile-gelen-önemli-değişiklikler-1

Aşağıdaki link güncellemeleri indirebilirsiniz.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen