İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi yayınlandı

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi yayınlandı

pubg-mobile-0-13-0-guncellemesi-yayinlandi

PUBG Mobile güncellemesi yayınlandı. Oyuna yeni güncellemeyle birlikte birçok yeni özellik getirildi. PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi hem Android hem de iOS platformlarına aynı anda geldi.

İlgili Yazı

PUBG güncellemesi ile Erangel değişiyor

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi geldi

Dünyanın en fazla oyanan Battle Royale türündeki mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmayı başarıyor. kârlılık oranlarıyla yapımcı firma Tencent’in yüzünü güldüren oyun, güncellemelerle oyunları da mutlu ediyor.

Son olarak, içinde çoğu yeniliğin olduğu PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi yayınlandı. Peki bu PUBG Mobile güncellemesi hangi yenilikleri içeriyor?

Dilerseniz yeni güncellemenin ayrıntılarına yakından bakalım.

Güncelleme sonrasında oyuna yeni bir mod ekleniyor. Takımlı Ölüm Maçı ile beraberinde kullanıcılar arkadaşlarıyla takım kurabiliyor. Sonrasında 4 v 4 çatışmalara katılabiliyor. Oyuncular oda kartı kullanarak artık kendi odalarını da açabiliyor. BŞN için kontrol ayarları da yeni güncellemeyle beraberinde geliyor.

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesiyle beraberinde MVP vitrini de oyuna ekleniyor. Artık her kullanıcının birer MVP modu olacak.

Vikendi haritasında oynayan kullanıcıların karda ayak izleri ve araçların lastik izleri de görünür hale geliyor. Tırmanma için özel düğme da bu güncellemeyle oyuna katılıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen