İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Lite güncellemesi ile yeni silahlar geliyor

PUBG Lite güncellemesi ile yeni silahlar geliyor

pubg-lite-guncellemesi-ile-yeni-silahlar-geliyor

Yakın zamanda ülkemizde aktif hale gelen PUBG Lite için güncelleme geliyor. PUBG Lite güncellemesi ile birlikte yeni silah ve yeni araç da oyuna ekleniyor. Her modern PC’de oynanabilme iddiasıyla yayınlanan oyuna bir de yeni mod katılıyor.

İlgili Yazı

Ücretsiz PUBG Lite Nasıl İndirilir

PUBG Lite güncellemesi geliyor

PUBG Lite güncellemesi için tarih belli oldu. Oyun 4 Haziran’dan ilk güncellemesini alıyor. 23 Mayıs günü beta sürecinin yapıldığı oyun, yayınladığı kısa sürede 700 binden çok Kullanıcıya erişti. Ücretsiz PUBG Lite’ın en önemli iddiası, her modern PC ve dizüstü bilgisayarda oynanabiliyor oluşu.

PUG Lite güncellemesi 4 Haziran’da yayınlanıyor. Bu güncellemeyle yeni araçlar ve silahlar oyuna ekleniyor. Ayrıca Duo Mod da bu güncellemeyle oyuna geliyor. Bu mod ile birinci şahıs perspektifi (FPP) ve üçüncü şahıs perspektifi (TPP) kullanıcılara açılacak. Rony araç ve QBZ silahı da oyuna katılıyor.

PUBG Corp. bunun yanı sıra ödüllü Oyun Günleri’ni de başlattı. Her cumartesi yapılacak olan aktivitede kullanıcılara 2 adet Büyükada Sandığı ve BP Boost ile daha fazla puan kazanma şansı veriliyor. Oyun Günleri, saat 18:00’a kadar sürüyor.

Sanhok Haritası da artık oyunda yer alıyor. Bu haritanın Güneydoğu Asya’dan ilham aldığını söyleyelim.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen