İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG güncellemesi ile Erangel değişiyor

PUBG güncellemesi ile Erangel değişiyor

pubg-guncelleme-ile-erangel-haritasi-degisiyor

PUBG güncelleme alarak oyuncuları kendine daha da bağlamayı başaran oyunlar arasında yer alıyor. Son yapılan güncelleme açıklaması beraberinde önemli yenilikleri getiriyor. Bunların arasında Erangel haritası üzerinde yapılacak değişiklikler dikkat çekiyor.

İlgili Yazı

PUBG Lite güncellemesi ile yeni silahlar geliyor

PUBG güncelleme yolda, Erangel haritası değişiyor

Güncelleme ile ilgili şirket yöneticisi TS Jang’tan bir açıklama geldi. Jang, ilerleyen sezonlarda temalara yer verileceğini açıkladı. Her sezonda Survivor Pass’ın yeni bir versiyonu oyuna katılacak. PUBG Corp. şimdi genel tema başlığı altında yeni içerik ve özellikleri tanıtmaya hazırlanıyor.

Güncelleme içinde Erangel haritası üzerinde yapılan değişiklikler dikkat çekiyor. Ortaya çıkan videolarda haritanın elden geçirildiği görülüyor. Bu değişim eski ve yeni görünümlerle anlatılıyor. Yenilenen görüntülerin birçok kişiye Sovyet döneminin binalarını anımsattığını söyleyebiliriz.

Güncelleme yalnızca harita değişikliğini ve yeni temayı kapsamıyor. Yen bir yetenek ve BRDM isminde yeni bir araç da oyuna katılıyor. BRDM özellikle suda gidebiliyor olmasıyla oyuna yeni bir soluk katacakmış gibi duruyor.

PUBG güncelleme 12 Haziran’da tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

PUBG Corp gerçekçi savaş mekaniği ve hayatta kalma unsurları arasındaki dengeyi geliştirmeye devam edeceğini açıkladı. Aynı zamanda Silah Ustalığı sistemini geliştirmeye devam etmeyi de planlıyor.

PUBG Erangel üzerinde yapılan değişiklikleri aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen