İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PS Plus Nisan ayında süper oyunlar veriyor!

PS Plus Nisan ayında süper oyunlar veriyor!

PS-Plus-bir-portal-min

PlayStation Plus üyesi PlayStation 4 kullanıcıları için Nisan ayında yine harika oyunlar ücretsiz sunuluyor. Peki, kullanıcılara bedava oyunlar ve özel fırsatlar sunan PS Plus Nisan ayı için neler sunuyor?

İlgili Yazı

PlayStation Özel Etkinliğinde Yeni Fragmanlar!

PS Plus Nisan: The Surge ve Canon Exiles bu ay ücretsiz!

PlayStation’ın PSN Plus sistemine abone olan Kullanıcılara Nisan ayında vereceği bedava oyunlar belli oldu. Bu ay Sony, Kullanıcılarına Canon Exiles ve The Surge oyunlarını hediye edecek.

Abonelerine çok kullanıcılu oyun tecrübesi sunan PSN Plus, bununla birlikte düzenli olarak aylık iki oyun hediye ediyor. Her ayın ilk haftasında Kullanıcıların hizmetine sunulan bu oyunlar, Kullanıcılar PSN Plus abonesi oldukları sürece para ödemeden oynanabiliyor.

PSN Plus hizmetinin birçok farklı fiyat opsiyonu bulunuyor. Sistemi aylık olarak almak dilerseniz fiyatı şu an için 23.99 TL. Bu ayın bedava oyunları Kullanıcılar için 2 Nisan tarihinden itibaren indirilebilir olacak.

The Surge

Deck13 isimli oyun firması tarafından tasarlanan The Surge, Mayıs 2017 tarihinde Kullanıcılara sunuldu. Oyunun türü ise aksiyon, rol yapma üzerine kurulu. Oyun PlayStation platformunun yanı sıra Xbox ve PC platformlarında da oynanabiliyor. Oyun şu an Steam’de 95 TL olarak fiyatlandırılmış. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Canon Exiles

Funcom tarafından Unreal Engine oyun motoru ile tasarlanan Canon Exiles, bir aksiyon, macera ve hayatta kalma oyunu. Oyun piyasaya 2018 yılının Mayıs ayında sürüldü. Söz konusu oyun PlayStation platformunun yanı sıra, Xbox ve PC platformlarında da oynanabilir vaziyette. Oyun şu an Steam’de 109 TL fiyat etiketine sahip. Oyunun fragmanını asağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Yazı

Sony, PlayStation 4 İçin Iron Man Sanal Gerçeklik Oyununu Duyurdu

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Oyun Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen