Prens Harry ve Meghan Markle’ın ilk podcast’lerinin sürprizi ArchiePrens Harry ve Meghan Markle'ın ilk podcast'lerinin sürprizi Archie

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak ABD’de yeni bir hayat kuran Prens Harry ve Meghan Markle ilk podcast’leri yayınlandı. Meghan Markle’ın, dinleyicileri için “Hayat size ne getirirse getirsin, ‘Aşk kazanır’ dediğimizde bize güvenin” sözlerinin dikkat çektiği yayının sürprizi ise çiftin bebekleri Archie oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Spotify ile bir podcast yayını için anlaşma imzalayan Meghan Markle  ve Prens Harry, serilerinin ilk bölümünü yayınladı. Sir Elton John ve James Corden gibi ünlü isimlerin katıldığı ilk bölümde bir sürpriz daha yer aldı. Podcast yayının sonunda duyduğumuz Archie! Halka ilk seslenişini anne ve babasının podcast yayınından yapan Archie, bölümün kapanış mesajını en sevimli şekilde verdi.
29 Aralık’ta 2020 Holiday Special (2020 Tatil Özel Bölümü) adlı ilk podcast bölümlerini yayınlayan Sussex Çifti, corona virüs sebebiyle gelen belirsizlik ve kayıplarla mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür ettiler. “Burada olduğunuz için çok mutluyuz” diye söze başlayan Prens Harry, “Hepimizin bildiği gibi, çok ilginç bir dene oldu. Birçok insana motivasyon ve moral olan nezaket merhamet duygusunu onore etmek istiyoruz” diye ekledi.
Podcast serilerinin ilk bölümü için Sir Elton John ve James Corden’ın yanı sıra tenis şampiyonu Naomi Osaka, yazar Deepak Chopra, performans sanatçısı George The Poet, California’ya ilk taşındıkları zaman evinde kaldıkları film yapımcısı Tyler Perry ve İngiliz iklim ve yemek aktivisti Christina Adane ile sohbet eden Sussex Çifti, oldukça etkili ve dolu bir yayın sundu.
Prens Harry bir şarkı mırıldanırken, podcast yayının sonlandıran Markle, “Bize güvenin, hayat sizi nereye götürürse, sevgi kazanıyor. This Little Light of Mine şarkısı düğünümüzün sonunda çalmıştı… Kilisenin merdivenlerinden aşağı inerken” diyerek Harry’nin mırıldandığı şarkıyı da açıkladı.
Yayınlarını dünyayı birliktelikteki güç ile iyileştireceğimizi anlatan bu şarkı ile kapatan Sussex Çifti, son olarak tatlı bir sürpriz daha yaptılar… “Konuşabilirsin” diyerek Archie’ye seslenen Prens Harry’e ek olarak “Eğlenceli mi?” diye oğluna bir soru soran Markle’ın ardından, “Eğlenceli!” diyen bir Archie duyuldu.
Annesi ve babası ile birlikte “Mutlu Yıllar,” diyen Archie, daha sonra sevimli kahkahası ile tüm dinleyenlerin kalbini fethetti diyebiliriz!Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.