Prens Harry ve Meghan Markle’dan Kate Middleton’a hediye sürpriziPrens Harry ve Meghan Markle'dan Kate Middleton'a hediye sürprizi

Eşi Meghan Markle ile Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Prens Harry ve ağabeyi Prens William arasındaki buzlar erimeye başladı. ABD’de yaşayan çift, ilişkilerini düzeltmek adına Prens William’ın eşi Kate Middleton’a doğum gününde sürpriz yaparak yeni bir adım attı.

İngiliz basınına yansıyan son haberlere göre Prens Harry ve Prens William’ın arası yavaş da olsa düzeltmeye başladı. Bu konuda ilk adım da eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile birlikte ABD’ye yerleşen Prens Harry’den geldi.
Geçtiğimiz hafta Noel ve yeni yıl nedeniyle görüntülü konuşma yaptıkları haberleri basına yansıyan Prens William ile Prens Harry arasında beklenmedik bir gelişme daha yaşandığı iddia edildi.
İngiliz basınına yansıyan haberlere göre Prens Harry ve Meghan Markle, 9 Ocak’ta 39’uncu doğum gününü kutlayan, Prens William’ın eşi Kate Middleton’a beklenmedik bir jest yaptı.
Harry ile Meghan, ailesiyle birlikte Norfolk’taki konutlarında küçük bir kutlama yapan Middleton’a bir paket içinde hediye gönderdi.
Çiftin ABD’den Kate Middleton’a gönderdiği paketin içeriğini açıklamayan bir kaynak, US Magazine’e Cambridge Düşesi’nin paketi alınca dokunaklı anlar yaşadığını anlattı. Paketin içinde bir de kart olduğunu belirten kaynak, Kate Middleton’ın bu sürpriz karşısında çok şaşırdığını anlattı.
Aynı kaynak “Bu güzel bir sürprizdi. Kate, Harry ile Meghan’dan bir hediye beklemiyordu” diye konuştu. Bu arada eşi Prens William’ın da Kate Middleton’a yeni yaş hediyesi olarak bir çift elmas ve safir küpe aldığı da öne sürüldü.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.