İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Pocophone F1 için büyük güncelleme!

Pocophone F1 için büyük güncelleme!

pocophone-f1-guncelleme-aldi-bir-portal-min

Geçtiğimiz Ağustos ayında tanıtılan ve ülkemizde satılan Pocophone F1 yılın en ilgi çekici Telefonlarından birisi oldu. Bu cihazı ilgi çekici hale getiren ayrıntı ise Snapdragon 845 İşlemcili en ucuz Telefon olması.

İlgili Yazı

Windows 10 güncellemesinde önemli gelişme!

6.18 inç büyüklüğünde 1080×2246 piksel çözünürlüğünde bir IPS ekrana ev sahipliği yapan ve daha önce açıkladığımız gibi Snapdragon 845′den güç alan Pocophone F1 için uzun süredir beklenilen büyük güncelleme yayınlandı.

Pocophone F1 güncelleme aldı! Artık daha yetenekli!

515 MB’lık MIUI 10.3.4 güncellemesi Mart 2019 güvenlik yamalarına ev sahipliği yaparken, uzun süredir test edilen çoğu yeniliği Pocophone F1 ile buluşturuyor.

Netflix, Amazon Prime Video, Google Play Video gibi platformlarda Kullanıcıların HD içerikleri görüntüleyememesine neden olan Widevine L1 eksiği bu güncelleme ile gideriliyor. Aynı zamanda Game Turbo’da cihaz ile buluşuyor.

pocophone-f1-guncelleme-bir-portal-min

Adından da anlaşılabileceği üzere cihaz optimize edilerek oyun performansı artırılıyor. Bu özellik Honor’un GPU Turbo’yu duyurması ile akıllı Telefon Dünyasında yaygınlaştı. İşlemci ve grafik biriminin gücünden sonuna kadar faydalanılarak oyunlarda en iyi FPS değerinin elde edilmesi sağlanıyor.

Game Turbo vasıtası ile bunlara ek olarak hafıza temizleme, ekran görüntüsü alma, Wi-Fi açıp kapatma ve hatta oyundan çıkmadan SIM kartlar arasında geçiş yapmak mümkün. Tüm bu prosedürleri açılır pencereden yönetebiliyorsunuz.

Güncelleme ile 4K 60 FPS video kaydı mümkün hale getirilirken, kamera yeni yapay zeka modları ile güçlendirildi.

İlgili Yazı

3 yıllık Samsung Galaxy S7 için güncelleme müjdesi!

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen