1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation Özel Etkinliğinde Yeni Fragmanlar!

PlayStation Özel Etkinliğinde Yeni Fragmanlar!

Sony firmasına bağlı Playstation, dün gece saat 00.00’da düzenlediği State of Play etkinliğinde bazı oyunlar hakkında yeni fragmanlar ve çıkış tarihleri yayınladı, ayrıntılar haberimizde!

İlgili Yazı

Google Stadia internet gereksinimi açıklandı!

Sony dün gece Türkiye saati ile 00.00’da düzenlediği State of Play etkinliğinde bazı oyunlar hakkında yeni fragmanlar ve çıkış tarihleri yayınladı. Bu oyunların içinde Days Gone, Mortal Kombat 11, Concrete Genie, No Mans Sky VR, Observation gibi oyunlarda var.

Marvel’s Iron Man VR

PlayStation’a ek olarak alabileceğiniz VR gözlük vasıtası ile oynayabileceğiniz bu oyunda, ünlü Marvel kahramanı Iron Man‘i kontrol edeceksiniz. Oyunun çıkış tarihi net olarak belirtilmese de fragmanın sonuna 2019 içinde çıkacağı ibaresi iliştirilmiş.

Blood & Truth VR

Bu PlayStation VR oyununda Ryan Marks isimli bir eski askeri kontrol edecek, aksiyonun doruklarına çıkacaksınız. Aksiyon shooter kategorisinde olan bu oyunun çıkış ise 28 Mayıs 2019 olarak belirlenmiş.

Observation

Bir bilim kurgu, stres oyunu olan Observation‘da S.A.M isimli karakteri kontrol edeceğiz. Uzay gemisinin mürettebatına neler olduğunu, neden hepsinin gizemli bir şekilde öldüğünü araştıracağız. Oyunun çıkış tarihi ise 21 Mayıs 2019 olarak belirlenmiş. Oyun, şu an ön siparişte.

Mortal Kombat 11

Oldukça hoş ve keyifli bir fragmanı yayınlanan Mortal Kombat 11‘de birçok karakteri kontrol edecek, hikaye doğrultusunda düşmanlarımızla kavga edeceğiz. Oyunun çıkış tarihi ise 23 Nisan 2019!

Days Gone

26 Nisan 2019’da çıkacak olan ve heyecanla umulan oyun Days Gone hakkında de yeni bir fragman yayınlandı. Oyunda Deacon St. John isimli karakteri yönetecek, türlü türlü zombilerle savaşacağız.

Concrete Genie

Okul arkadaşlarından şiddet gören ve içine kapanan bir çocuğu yöneteceğimiz bu oyunda hayal gücünün sınırlarını zorlayan düşmanlarla karşılaşacağız. Oldukça yaratıcı özelliklere sahip olacak oyunun çıkış tarihi ise net olarak belirtilmemiş. Fakat dönem olarak oyun, sonbaharda çıkacak.

State of Play etkinliğinin tamamını alttan izleyebilirsiniz…

Siz State of Play etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen