Pınar Deniz Kırmızı Oda ekibine dahil olduPınar Deniz Kırmızı Oda ekibine dahil oldu

Her hafta cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda dizisine bu hafta Pınar Deniz dahil oldu. Dizide Nazlı karakterine can verecek olan Pınar Deniz’in hayatı diziyi izleyen seyirciler tarafından merak ediliyor. Peki, Pınar Deniz kimdir? İşte merak edilenler…

Son dönemin en çok takip edilen işlerinden olan Kırmızı Oda dizisinin yayınlanan son bölümünde, diziye yeni bir isim dahil oldu.Nazlı karakteriyle ekibe dahil olan Pınar Deniz, dizinin yayınlanması ile birlikte izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı.
İlk olarak Vatanım Sensin adlı yapımla adından söz ettiren Pınar Deniz, o günden beri başarılı projelerde yer almaya devam ediyor.
PINAR DENİZ KİMDİR?
4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Pınar Deniz, aslen Mardinli ve Arap kökenlidir.
Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Deniz, oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans dersleri de aldı. İlk oyunculuk deneyimini ise Evrim karakteri ile Sil Baştan dizisinde yaşadı.
Asıl çıkışını ise Vatanım Sensin adlı dönem dizisi ile yaptı. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizide Yıldız karakterini canlandırdı.
Pınar Deniz, bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman’ın tavır ve  tutumları nedeniyle projede yer almaktan vazgeçmesi ile gündeme gelmişti.
İŞTE PINAR DENİZ’İN DOĞAL HALLERİKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.