Papa’nın hesabından model Margot Foxx’un da fotoğrafı beğenildi: Cennete gideceğimPapa'nın hesabından model Margot Foxx'un da fotoğrafı beğenildi: Cennete gideceğim

Papa Francis’in ‘Franciscus’ kullanıcı adlı Instagram hesabından geçtiğimiz aylarda yaşanan fotoğraf krizine bir yenisi daha eklendi. Papa bu kez model Margot Foxx’un fotoğrafını beğendi. Foxx yaptığı açıklamada, “Papa resmimi beğendi, bu cennete gideceğim anlamına geliyor” dedi.

Papa Francis’in ‘Franciscus’ kullanıcı adlı Instagram hesabından Brezilyalı model Natalia Garibotto’nun paylaşımlarından birisinin beğenilmesinin ardından yeni bir fotoğraf skandalı yaşanıyor.
Papa’nın hesabından Margot Foxx isimli mankenin fotoğrafı da beğenildi.
Olayın ardından Foxx, Twitter paylaşımında “Papa resmimi beğendi, bu cennete gideceğim anlamına geliyor” ifadeleri kullandı.
Geçtiğimiz aylarda ise Papa’nın Instagram hesabından Natalia Garibotto isimli Brezilyalı bir modelin fotoğrafı beğenilmişti.
Gelişmenin ardından beğeni kısa süre sonra geri alınmıştı.
Daha sonra Vatikan’dan yapılan açıklamada, söz konusu fotoğrafın beğenilmesine soruşturma başlatıldığı açıklanmıştı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.