Oyuncu Ercan Yalçıntaş hayatını kaybettiOyuncu Ercan Yalçıntaş hayatını kaybetti

Bursa’da çok sayıda dizide rol alan tiyatro oyuncusu Ercan Yalçıntaş (38), evinde ölü bulundu. Polis ekipleri, sara hastası olduğu bildirilen Yalçıntaş’ın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.

Ailesi, Bursa’da bir apartmanın 4’cü katında oturan tiyatro oyuncusu Ercan Yalçıntaş’tan haber alamayınca edişelendi. Birçok tiyatro oyununun yanı sıra televizyon dizilerinde de rol alan ve sara hastası olan Yalçıntaş’a ulaşılamaması üzerine anne Nermin Yalçıntaş, oğlunun yaşadığı daireye girdi. Ercan Yalçıntaş’ın hareketsiz bedeniyle karşılaşan anne ile yakınları durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemede Yalçıntaş’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

KOLONYA ŞİŞELERİ BULUNDU

Yalçıntaş’ın yatağının başında ise çok sayıda kolonya şişesinin bulunduğu belirtildi. Kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Yalçıntaş’ın cansız bedeni Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Oyunculuk Bölümü mezunu Ercan Yalçıntaş’ın şüpheli ölümü ile ilgili polis, soruşturma başlattı.

Sol Yanım 9. yeni bölüm fragmanıKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.