İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Oyun Telefonu Nubia Red Magic 3, 30 W Hızlı Şarj Desteğiyle Geliyor

Oyun Telefonu Nubia Red Magic 3, 30 W Hızlı Şarj Desteğiyle Geliyor

Çin merkezli akıllı Telefon üreticisi Nubia, ürettiği başarılı cihazlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce özel bir soğutma sistemine sahip olacağı açıklanan oyun Telefonu Nubia Red Magic 3’ün 30 W hızlı şarj desteği sayesinde beraber geleceği ortaya çıktı.

Xiaomi, Nubia, Vivo gibi Çinli üreticilerin pazar paylarını gün geçtikçe arttırdığı akıllı Telefon pazarında oyun Telefonları giderek daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Piyasaya sürülecek yeni oyun Telefonları da çoğu kişi tarafından merakla bekleniyor. Nubia’nın Red Magic Mars’tan sonraki oyun Telefonu Red Magic 3, Çin’deki akıllı Telefonlar için zorunlu kılınan 3C güvenlik sertifikası alırken ortaya çıktı.

nubia-red-magic-3-bir-portal 1
NX629J model numarasıyla listelenen Red Magic 3’ün açıklanan özelliklerinden en dikkat çekeni, 30 W hızlı şarj desteği sunuyor olması. Bilindiği üzere Nubia’nın CEO’su Ni Fei, daha önce yeni Red Magic oyun Telefonunun en az 5.000 mAh bataryayla geleceğini söylemişti. Bugün 3C sertifikasında ortaya çıkan verilere göre 15 V/2 A hızlı şarj desteğiyle Red Magic 3’ün tam dolu şarja ulaşması umulanden daha kısa sürecek.

Snapdragon 855’ten güç alan ve 12 GB RAM’e sahip olan Red Magic 3; sıvı soğutma ve fanlı soğutma sistemlerini içeriğinde barındıran hibrit bir soğutma sistemiyle gelecek. Özellikle oyun sırasındaki ısınmalara karşı etkili bir çözüm sunacağı düşünülen bu soğutma sisteminin çalışma hızı, ölçülen sıcaklığa göre hareketli olarak değişecek.

nubia-red-magic-3-bir-portal 2

Oyun Telefonlarında yüksek bir değerde olması umulan bir özellik olan tarama hızının, bu cihazda tıpkı Razer Phone’da olduğu gibi 120 Hz olması bekleniyor. Ayrıca Nubia, kullanıcıların uzun süreli kullanımlarda gözlerinin zarar görmemesi için Red Magic 3’e bir göz koruma sistemi de dâhil edecek.

Oyun tecrübesini iyileştirmek için 4 boyutlu bir titreşim sistemine de sahip olacak cihazın yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Red Magic 3’ün fiyatı konusu ile ilgili herhangi bir resmi açıklama olmasa da bu oyun Telefonunun en büyük rakibi Black Shark 2’nin yurt dışı fiyatının 475 dolar civarında olduğu düşünülürse Red Magic 3 de benzer bir etiket fiyatıyla satışa çıkabilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen