Öykü Çelik: Survivor şampiyonu belli!Öykü Çelik: Survivor şampiyonu belli!

Survivor 2021’de yarışmak üzere Dominik’e gitmeye hazırlanan ünlü oyuncu Öykü Çelik, yarışma için iddiasını, “Şampiyon belli, ikinci kim?” sözleriyle ortaya koydu.

Ünlü oyuncu Öykü Çelik, Survivor 2021’de yarışacak isimler arasında. Yarışma için Dominik’e gitmeye hazırlanan Çelik, dün Bebek’te görüntülendi.
Hürriyet’ten Deniz Boy’un haberine göre oyuncu, yarışma için iddialı konuştu: “Şampiyon belli, ikinci kim?”
Çelik, geçtiğimiz günlerde yolda bulup veterinere götürdüğü yaralı karganın nasıl olduğu sorulunca da şöyle dedi:
“Maalesef veterinerde heyecan yaptı ve öldü. Hayvanlarda aşırı stresten kaynaklı ölüm oluyormuş. Keşke götürmeseydim. Evde bakarken uçamıyordu ama en azından hayattaydı.”
ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?
Survivor Türkiye’nin ünlüler takımında yer alacak olan Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987, İstanbul doğumlu. Babası futbol antrenörü olduğundan ve ailevi sebeplerden dolayı 11 yılda 9 okul değiştiren Öykü Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okurken geçirdiği talihsiz bir trafik kazası nedeniyle okulunu devamsızlıktan dolayı yarım bırakmak zorunda kaldı.
İlk olarak Selena ve Akasya Durağı dizilerinde küçük roller ile oyunculuğa başlayan Çelik, 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Luk Piyes’in oynadığı, Kanımdaki Barut filmlerinde rol aldı.
2011 yılında Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul’un oynadığı Nuri dizisinde de Reyna rolünü oynayan Öykü Çelik, 2012 yılında başlayan senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı Benim için Üzülme
 adlı dizide Bahar rolünü canlandırdı. Çelik son olarak ise Şeref Sözü ile ekranlarda boy gösterdi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.