Öykü Çelik: Erkek gibiydim, sert ergenlik geçirdimÖykü Çelik: Erkek gibiydim, sert ergenlik geçirdim

Survivor 2021′ yarışmasına hazırlanan Öykü Çelik, spor salonu çıkışında, “Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?” sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi. Çelik “Ben kimseyi ezerek yücelten değilim. Ben orada bir şiddet kavga olayından bahsediyordum. Ben kavga ettim. Çünkü ergenliğim biraz sert geçti. Sert kızdım erkek gibiydim demek istiyordum. Prenses gibi yetiştirilmedim” dedi.

Oyuncu Öykü Çelik önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu Survivor 2021 yarışmasına hazırlanan ve spor salonundan çıkan  33 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.
Geçtiğimiz günlerde sevgilisi İsmail Berhan’ın evinden ayrılmadan önce Berhan’ın şoförünün gazetecileri tehdit etmesi hakkında konuşan oyuncu, “Gerçekten bizim böyle bir şeyden haberimiz yok. İşten çıkmış birisi vardı acaba o mu diye düşündük Berhan da araştırdı” dedi.
Sevgilisi ve kendisinin saygısız biri olmadığını söyleyen Çelik, “Beni tanıyorsunuz 15 senedir asla çalışan insanlara karşı tavırda bulunmam. Hiçbir zaman insanlara saygısızlık etmedim, Berhan da bulunmaz, öyle bir insan değil” şeklinde konuştu.
Basın mensuplarından özür dileyen Öykü Çelik, “Böyle bir şey olduysa da özür dilerim. Cuma günkü çalışan arkadaşta bulunacak, asla kabul edilemez” ifadelerini kullandı.
Geçtiğimiz haftalarda konuk olduğu bir YouTube programında yaptığı, “Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?” açıklamasıyla kadınların tepkisini çeken Öykü Çelik, yanlış anladığını belirtti.
Ünlü oyuncu, “Gerçekten yanlış anlaşıldım ben kimseyi ezerek yücelten değilim. Ben orada bir şiddet kavga olayından bahsediyordum. Ben kavga ettim. Çünkü ergenliğim biraz sert geçti. Sert kızdım erkek gibiydim demek istiyordum. Prenses gibi yetiştirilmedim” dedi.
Muhabirlerin, “Yılbaşında programınız var mı?” sorusuna Öykü Çelik, “Aileyle beraber olacağız” diyerek, sevgilisi İsmail Berhan ile ailelerini tanıştıracaklarını belirtti ve sevgilisinin Bebek’teki yalı dairesinin yolunu tuttu.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.