İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Otomobil Problemlerinden Ekspertiz Sorumlu Olacak…
Trendlerdeki Yazı

Otomobil Problemlerinden Ekspertiz Sorumlu Olacak…

İkinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti ile ilgili yeni yönetmelik gereği , ekspertiz raporu TSE hizmet yeterlilik belgesi bulunan işletmeler tarafından düzenlenecek ve rapordaki bütün bilgilerin doğruluğundan ekspertiz firmaları sorumlu olacak.

ekspertiz 2

İkinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti ile ilgili yeni yönetmelik gereği ; ekspertiz raporu TSE hizmet yeterlilik belgesi bulunan işletmeler tarafından düzenlenecek ve rapordaki bütün bilgilerin doğruluğundan ekspertiz firmaları sorumlu olacak.

Yılda binlerce vatandaş, almak istediği aracı kontrol ettirmek için ekspertiz firmalarının yolunu tutuyor.

Aşırı vakit ve maddiyata mal olan bu durum, yanlış ya da eksik bilgi transferi sonrası aracın beklenildiği gibi çıkmaması gibi durumlarla da sonuçlanabiliyor.

İstenmeyen sorunlarla karşılaşmamaları için alıcılara, hizmet belgeleri tam olan firmalarla çalışmaları öneriliyor.

ekspertiz 3

Ankara şubesinin sonrasında Maslak şubesine de TS 13805 hizmet belgesi alarak, Avrupa Yakasının ilk hizmet yeterlilik belgesine sahip firması olan TÜV SÜD D-Expert Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger konu ile ilgili olarak:

” Amacımız verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve insanlara itimat edebilecekleri bir ekspertiz hizmeti sunmak, TÜV SÜD D-Expert olarak sektörün ihtiyaç duyduğu profesyonel hizmet anlayışı ve güvenilirlik konusunda ilklere imza atmaya devam ediyoruz.

İstanbul-Maslak şubemizin de almış olduğu TS13805 Hizmet Yeterlilik Belgesiyle alıcıların güvendiği marka olma hedefini gün geçtikçe daha ileriye taşıyoruz ‘’  dedi.

 

Konu İle İlgili Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Otomobil Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen