İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Organize İşler: Sazan Sarmalı, Daha Vizyondan Kalkmadan Netflix’te Yayınlandı
Trendlerdeki Yazı

Organize İşler: Sazan Sarmalı, Daha Vizyondan Kalkmadan Netflix’te Yayınlandı

Netflix, Türkiye pazarını elinden bırakmaya hiç niyetli gözükmüyor. Netflix’e şimdi de sinemalara çıkışından yalnızca iki hafta sonra Organize İşler 2: Sazan Sarmalı geldi.
Son zaman ülkemizde de iyice benimsenen yayın platformlarından olan Netflix, sunmuş olduğu zengin içeriklerle oyuncuların kalbini fethetmeye devam ediyor. Hakan: Muhafız’la birlikte kendisinin ilk Türk dizisini çıkaran Netflix’e şimdi de bir anda Organize İşler 2: Sazan Sarmalı geldi.

1 Şubat’ta gösterime giren ve Yılmaz Erdoğan’ın başrol oynadığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, sinema salonları ve yapımcı tartışmalarının odaklarındaki filmlerden biriydi. Film, belki de bu yüzden gösterime girdikten yalnızca iki hafta sonra Netflix’e geldi.

Netflix’in konu hakkında yaptığı film açıklaması ise şöyle: “Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.”

organize-isler-bir-portal-1
Klasik

İlk filmi 2005 yılında vizyona giren Organize İşler filminin devamı niteliğindeki Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’nın kadrosu ise son derece sağlam. Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Ahmet Mümtaz Taylan bunlardan yalnızca birkaçı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen