İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. OPPO’nun İlk 5G Akıllı Telefonu 5G CE Sertifikası Aldı

OPPO’nun İlk 5G Akıllı Telefonu 5G CE Sertifikası Aldı

OPPO’nun ilk 5G akıllı telefonu, küresel denetim hizmetleri kurumu Sporton International Inc. tarafından yürütülen 5G CE testlerini başarıyla geçti.

OPPO’nun MWC 2019’da tanıtılan 5G akıllı telefonu, gelişmiş telekomünikasyon kullanıcı arayüzülerine sahip elektronik cihazların test edilmesi ve sertifikalandırılmasını sağlayan CTC advanced GmbH tarafından CTC sertifikasını aldı.

İlgili Yazı

Huawei, Mate 20 X’i 5G Teknolojisini Destekleyen İkinci Telefonu Yapacak

OPPO-5g-bir-portal-min

OPPO’nun 5G modeli, CTC tarafından onaylanan ilk çoklu frekans, çoklu mod ve çoklu EN-DC kombinasyonuna sahip 5G akıllı telefon oldu. Ürün bunun yanı sıra n78 olarak adlandırılan, daha çok ülkeye ve bölgeye uygulanabilen daha çok bant kombinasyonu ve bant genişliği özelliklerini barındırıyor.

Sertifika, Avrupa’da 5G akıllı telefonunun ticari olarak piyasaya sürülmesi sürecinde önemli bir adım oldu. Böylece OPPO 5G cihazının, kablosuz, elektromanyetik uyumluluk, sağlık ve güvenlik gibi alanlarda Avrupa pazarlarına girmek için gereken AB gereklilikleriyle uyumlu olduğu doğrulandı.

İlgili Yazı

Beklenen Telefon Xiaomi Mi 9 Resmen Tanıtıldı

OPPO, kısa süre önce Dünya genelinde 5G ürünlerinin ve hizmetlerinin ticarileşmesini hızlandırmak için birkaç operatör ortağıyla “5G Landing Project”i başlattı. OPPO, ilk 5G akıllı telefonunu 2019’un ilk yarısında piyasaya sürmeyi planlıyor.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen