İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Oppo’dan Üzücü Haber: R19, 2019’da Üretilmeyecek
Trendlerdeki Yazı

Oppo’dan Üzücü Haber: R19, 2019’da Üretilmeyecek

Oppo şirketinin R19'u 2019 yılında çıkarması bekleniyordu

Oppo şirketinin R19‘u 2019 yılında çıkarması bekleniyordu. Ancak şirket, bu beklentilerin gerçekleşmeyeceğini açıkladı.
Daha daha önceden Oppo R17 ile büyük bir beğeni toplamayı başaran şirket hakkında kötü bir haber geldi. 2019 yılı içerisinde R19 modelinin çıkması bekleniyordu. Ancak şirketin başkan yardımcısı Shen Yiren, Oppo R19 modeline bu yıl başlanmayacağını söyledi.

Shen bunun dışında R19 modelinin neden 2019 yılı içerisinde çıkmayacağını da detaylı olarak belirtti. Daha çok selfie merkezli cihazlar üretmek istediklerini söyleyen Oppo yetkilileri, F11 pro lansmanını da doğruladı. Ayrıca ilerleyen dönemlerde yeni bir ekran parmak izi sensörü ve 10x zum da kullanılacak.

oppo-bir-portal

Oppo şirketi katlanabilir ekranları kullanımı kolay görmüyor

Şirketin katlanabilir bir cihaz üzerinde çalıştığını söyleyen haber sızıntıları, maalesef doğru çıkmadı. Oppo’nun CEO’su Chen Mingyong tarafından yapılan açıklamada, katlanabilir ekranların oyuncuların amacına hizmet etmediği ve hiçbir biçimde sorun çözmediği de belirtildi.

5G uyumlu bir cihaz üretmeye çalıştıklarını söyleyen şirket, Oppo R11 Pro ile göz dolduracak gibi gözüküyor. Ayrıca Snapdragon yonga setinin bulunması da yeni Oppo modellerinin çok daha çok tutulmasını sağlayacak. Son olarak yapılan bir röportaja göre şirket, yakında Snapdragon 855 ile yeni bir akıllı telefon üretimine de başlamış olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen