1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Opera, Kripto Para Cüzdanı Özelliğini iOS Platformuna Getiriyor
Trendlerdeki Yazı

Opera, Kripto Para Cüzdanı Özelliğini iOS Platformuna Getiriyor

Mobil ve masaüstü versiyonunde sunmuş olduğu kullanımı kolay özelliklerle çoğu Kullanıcının ilk tercihi olan Opera, yerleşik kripto para cüzdanını iOS’a getirmeye hazırlanıyor.

Opera, Temmuz ayında Android uygulamasında kripto para cüzdanını beta olarak test etmeye başladığını ve Ethereum Web3 API’ını destek verdiğini açıklamıştı. Şirket ilaveten; bu özelliğin masaüstüne ve Android’e geldikten sonra, yakın zamanda da iOS’a de geleceğini belirtti. Dünyanın dört bir yanındaki iOS Kullanıcıları, yakında yerleşik bir kripto para cüzdanına ve Web3 tarama fonksiyonlerine sahip olan Opera’yı kullanabilecekler.

Opera, kripto para cüzdanını bir süre test ettikten sonra Aralık 2018’de Android için Opera tarayıcısına kripto para cüzdanını ekledi. Kripto para cüzdanı fonksiyonu, Web3 özelliklerini Opera’nın iOS versiyonunde kullanmaya imkân tanıyacak. Opera, bu atılımıyla kullanışlı bir kripto para cüzdanını iOS tarayıcısına entegre ediyor.

Kripto para cüzdanı özelliğine kavuşacak olan Opera Touch, koyu ve açık olmak suretiyle iki farklı temaya sahip olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca yakın zamanda, daha çok gizlilik sağlamak adına çerezler için bulunan diyaloğu engel olan bir özel mod tanıtıldı. Bu mod, Kullanıcıların Web’deki içeriğe direkt olarak erişmelerini engel olan çerez istemlerini kaldırmalarını sağlıyor. Kripto para cüzdanı özelliğine kavuşacak olan iOS için Opera Touch’ın erken erişimine buradan kaydolabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen